Підписано тристоронню угоду про співпрацю з китайською навчально-інформаційною компанією та українсько-китайським центром шовкового шляху

Чорноморський національний університет імені Петра Могили співпрацюватиме з китайською компанією China-Shandong Yuanxiang Education Information Consulting Co.

З метою залучення китайських студентів до навчання у ЧНУ імені Петра Могили було проведено ряд переговорів та конференцій.

У результаті зустрічей досягнуто домовленостей та підписано угоду з китайською компанією China-Shandong Yuanxiang Education Information Consulting Co, яка представляє інтереси Університету щодо набору громадян Китайської Народної Республіки для навчання за освітніми програмами.

17 лютого 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбулося підписання тристороннього договору про співпрацю між Миколаївською Могилянкою та китайською навчально-інформаційною компанією, українсько-китайським центром шовкового шляху.

Предметом договору є набір китайських студентів на навчання до Чорноморського національного університету імені Петра Могили за очною та дистанційною формами навчання та за такими освітніми програмами: спеціалізованими англомовними програмами бакалаврату, магістратури, аспірантури (PhD), спеціалізованими програмами спільної підготовки тощо.

Зустріч відбулася в онлайновому форматі.

Могилянку представили ректор університету Леонід Клименко, перший проректор Юрій Котляр та т. в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Могилянки Алла Коваль, а також представники відділу міжнародних зв’язків.

Основними членами представництва з Китаю стали директорка компанії пані Чжао Мін, а також пані Шень Їнь та Лю Їнь.

Під час зустрічі ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко коротко розповів про університет та його співпрацю з іншими країнами.

Переклад та комунікацію між представниками здійснювала Маргарита Лимар, старша викладачка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови нашого університету.

Сторони висловили щирі слова підтримки нашому університету, а також домовилися про майбутнє розширення зв’язків ЧНУ імені Петра Могили.