Підписано меморандум про співпрацю між Кіберполіцією та ЧНУ імені Петра Могили

1 грудня 2020 року в приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулось підписання меморандуму про співпрацю між університетом та Відділом протидії кіберзлочинам в Миколаївській області.

На підписанні договору були присутні представники Відділу протидії кібезлочинам в Миколаївській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України: начальник відділу Ганна Забєліна, заступник начальника відділу Сергій Зіборов, старший інспектор Олександр Рожко та представники ЧНУ імені Петра Могили: ректор Леонід Клименко, перший проректор Наталя Іщенко та декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

Співпраця передбачає взаємодію науковців та студентів з кіберполіцією Миколаєва, зокрема це стосується студентів факультету комп’ютерних наук. У планах – проходження навчально-виробничої практики студентами на базі Відділу. Ініціаторами підписання угоди став Відділ протидії кіберзлочинам.

«Ви той виш, який має дуже високий рейтинг серед українських ЗВО. Студенти вашого університету – одні з топових IT-спеціалістів, тому ми дуже зацікавлені в плідній співпраці з вами. Я гадаю, що вона буде корисна не тільки в навчальному процесі для студентів, але й допоможе нам на фронті боротьби з кіберзлочинністю», – зазначила начальник Відділу протидії кіберзлочинам в Миколаївській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Ганна Забєліна.