Підписано меморандум про співпрацю між Кіберполіцією та ЧНУ імені Петра Могили


1 грудня 2020 року в приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулось підписання меморандуму про співпрацю між університетом та Відділом протидії кіберзлочинам в Миколаївській області.

На підписанні договору були присутні представники Відділу протидії кібезлочинам в Миколаївській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України: начальник відділу Ганна Забєліна, заступник начальника відділу Сергій Зіборов, старший інспектор Олександр Рожко та представники ЧНУ імені Петра Могили: ректор Леонід Клименко, перший проректор Наталя Іщенко та декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

Співпраця передбачає взаємодію науковців та студентів з кіберполіцією Миколаєва, зокрема це стосується студентів факультету комп’ютерних наук. У планах – проходження навчально-виробничої практики студентами на базі Відділу. Ініціаторами підписання угоди став Відділ протидії кіберзлочинам.

«Ви той виш, який має дуже високий рейтинг серед українських ЗВО. Студенти вашого університету – одні з топових IT-спеціалістів, тому ми дуже зацікавлені в плідній співпраці з вами. Я гадаю, що вона буде корисна не тільки в навчальному процесі для студентів, але й допоможе нам на фронті боротьби з кіберзлочинністю», – зазначила начальник Відділу протидії кіберзлочинам в Миколаївській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Ганна Забєліна.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …