Підписано меморандум про співпрацю між ЧНУ імені Петра Могили та та Миколаївським обласним дитячо-юнацьким футбольним клубом раннього розвитку «Лідер»

2 травня 2023 року між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Миколаївським обласним дитячо-юнацьким футбольним клубом раннього розвитку «Лідер» підписано меморандум про співпрацю та партнерство.

Предметом договору є подальше співробітництво закладів у розвитку молодіжної спортивної політики, зокрема у сфері футболу та фізичної культури.

Так, до головних завдань співпраці належить реалізація спільних спортивно-освітніх проєктів, сприяння обміну досвіду у сфері педагогіки викладання, розробки навчальних планів, а також  створення можливостей для подальшого здобуття вищої освіти в ЧНУ імені Петра Могили.

Зазначимо, що студенти факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили проходять свою практику на базі футбольного клубу раннього розвитку «Лідер».

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та розвиток наших можливостей!