Petro Mohyla TV відзняли перший сезон нової телепрограми «Українське історичне коло»

У телестудії ЧНУ імені Петра Могили протягом листопада-грудня 2019 року проходили зйомки першого сезону нової телевізійної програми «Українське історичне коло».

Ведучим програми є директор інституту філології ЧНУ імені Петра Могили, доктор філологічних наук, професор Олександр Пронкевич. Гості – відомі історики Миколаєва.

Програма має на меті нагадати телеглядачам про історичні події, які відбувалися в Україні й світі, і які так чи так відбивалися на житті регіонів, зокрема міста Миколаєва та області. Головна мета «Українського історичного кола» – привернути увагу до історичних явищ та феноменів: «історія ніколи не завершується» та «чи можна вирватися із замкнутого кола історії?»

Європейський Союз, Організація Об’єднаних Націй, глобалізація та сучасні технології мали разом взяти гору над стародавніми культурними, географічними, та національними відмінностями, об’єднати та примирити всіх. Та попри це, світ багато в чому виглядає так само, як і в попереднє століття (якщо не в більш віддалені часи).

У першій програмі, яка вийде на ТРК «Март» вже у цю суботу, 4 січня 2020 року, о 19:00, обговорюються роки 1919 та 2019. Сто років. Що відбулося у цей проміжок часу і чи дійсно ті уроки, які ми мали засвоїти у далекому 1919, нам довелося повторювати та засвоювати у 2019? Обговорює ці питання Олександр Пронкевич із завідувачем кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили, доктором історичних наук, професором, Юрієм Котляром.

Ця програма є третім проєктом, який Petro Mohyla TV виробляє для міського телеканалу «Март». Випуски програми «Українське історичне коло» можна буде побачити і на ютуб-каналі Petro Mohyla TV, і в ефірі телеканалу «Март» щосуботи о 19:00 з повтором програми щонеділі о 13:00.

Нагадаємо, що з жовтня 2019 року з телевізійної студії ЧНУ імені Петра Могили почали транслювати наживо в інтернет ток-шоу «Контраргумент». Програма виходить раз на тиждень і є спільним продуктом Petro Mohyla TV й інформаційного ресурсу “Громада.News”. До створення програми, окрім знімальної групи інформаційного ресурсу “Громада.News”, залучені співробітники медіацентру ЧНУ імені Петра Могили та студенти спеціальності “Журналістика” інституту філології ЧНУ імені Петра Могили. У телевізійному етері випуски програми «Контраргумент» можна побачити на ТРК «Нис-ТВ» у суботу о 6:00, 11:25 та 15:10 та в неділю о 6:00 та 15:10.