Першокурсники спеціальності «Журналістика» відвідали з екскурсією Медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили

3 вересня першокурсники спеціальності «Журналістика» відвідали Навчально-наукову лабораторію журналістики (Медіацентр) ЧНУ ім. Петра Могили. Завідувач медіацентру Ірина Білоус провела екскурсію університетськими студійними приміщеннями та ознайомила студентів з історією розвитку структури лабораторії журналістики.

Загалом Медіацентр розрахований на проведення практичної діяльності студентів, тому для майбутніх журналістів – це місце, де вони зможуть опанувати практичні навички та спробувати себе в різних ролях  медійної сфери.

Дізнатися більше про діяльність Навчальної лабораторії журналістики можна за посиланням.