Першокурсникам медичного інституту: Запрошуємо на урочисту посвяту в студенти ЧНУ імені Петра Могили

Шановні першокурсники медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили!

Вітаємо вас у великій родині нашого Університету!

Від сьогодні для вас настає новий життєвий етап, сповнений цікавих зустрічей та нових знайомств, дивовижних відкриттів і досягнень. І хоч війна вносить свої корективи в повсякденне життя та навчання, перший рік в університеті стане відправною точкою до підкорення нових вершин!

Нехай студентські роки будуть яскравими та незабутніми, а університет посяде особливе місце у вашому серці!

Запрошуємо вас на урочисту традиційну посвяту в першокурсники, а також другий курс студентів-медиків, що відбудеться 30 вересня 2022 року о 12:00.

Долучитися можна за посиланням.

Пароль: е6Кqf8