Перший захист магістерських робіт зі спеціальності “Якість, стандартизація та сертифікація”

В ЧНУ імені Петра Могили на кафедрі якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки (д-р біол. наук, проф. Григор’єва Л.І.) 20.01.2017. відбувся перший захист магістерських робіт за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація».

Na_glavnuyu

Відмічено актуальність тематик всіх представлених робіт, бо теми робіт охоплювали:

• розробку теоретичних і практичних питань із сучасних проблем і методів оцінки якості товарів та послуг;
  • технічного регулювання системи радіаційної та екологічної безпеки;
  • розроблення і впровадження сертифікованих за міжнародними стандартами систем управління якістю,
  • розроблення і впровадження сертифікованих за міжнародними стандартами систем екологічного управління,
  • розроблення і впровадження сертифікованих за міжнародними стандартами систем управління гігієною і безпекою праці;
  • питання управління і сертифікації персоналу,
  • питання підвищення якості та безпеки життя людини.

Vistup_Beloziorova_O_z_temoyu_schodo_udoskonalennya_sistemi_ekomenedzhmentu_AES (1)

Виступ Белозьорова О. з темою щодо удосконалення системи екоменеджменту АЕС

Vistup_Krapivina_S_schodo_vprovadzhennya_sistemi_upravlinnya_yakistyu_za_DSTU_ISO_9001_u_medichni_ustanovi

Виступ Крапівіна С. щодо впровадження системи управління якістю за ДСТУ ISO 9001 у медичні установи

Екзаменаційна комісія на чолі д.т.н., проф., зав. кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації Херсонського національного технічного університету Чурсиної Л.А. високо оцінила магістерські роботи: 60% – на «відмінно», 40% – на «добре».

Golova_AK_prof__d-r_tekhn_nauk_zav_kafedri_tovaroznavsta_standartizatsiyi_ta_sertifikatsiyi_KhNTU_oprilyudnyuye_rezultati_zakhist

Голова АК проф., д-р техн. наук, зав. кафедри товарознавста, стандартизації та сертифікації ХНТУ оприлюднює результати захисту магістерських робіт

Атестаційна комісія відзначила практичну направленість виконання магістерських робіт та добрий рівень апробації наукових досліджень за магістерськими роботами.

ЗИЧИМО УСПІХІВ НАШИ ПЕРШИМ МАГІСТРАМ З ЯКОСТІ, СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ!!!

Також бажаємо успіхів кафедрі якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки у науковій та навчальній діяльності!

Kolektivne_foto

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.