Перший захист магістерських робіт зі спеціальності “Якість, стандартизація та сертифікація”

В ЧНУ імені Петра Могили на кафедрі якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки (д-р біол. наук, проф. Григор’єва Л.І.) 20.01.2017. відбувся перший захист магістерських робіт за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація».

Na_glavnuyu

Відмічено актуальність тематик всіх представлених робіт, бо теми робіт охоплювали:

• розробку теоретичних і практичних питань із сучасних проблем і методів оцінки якості товарів та послуг;
  • технічного регулювання системи радіаційної та екологічної безпеки;
  • розроблення і впровадження сертифікованих за міжнародними стандартами систем управління якістю,
  • розроблення і впровадження сертифікованих за міжнародними стандартами систем екологічного управління,
  • розроблення і впровадження сертифікованих за міжнародними стандартами систем управління гігієною і безпекою праці;
  • питання управління і сертифікації персоналу,
  • питання підвищення якості та безпеки життя людини.

Vistup_Beloziorova_O_z_temoyu_schodo_udoskonalennya_sistemi_ekomenedzhmentu_AES (1)

Виступ Белозьорова О. з темою щодо удосконалення системи екоменеджменту АЕС

Vistup_Krapivina_S_schodo_vprovadzhennya_sistemi_upravlinnya_yakistyu_za_DSTU_ISO_9001_u_medichni_ustanovi

Виступ Крапівіна С. щодо впровадження системи управління якістю за ДСТУ ISO 9001 у медичні установи

Екзаменаційна комісія на чолі д.т.н., проф., зав. кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації Херсонського національного технічного університету Чурсиної Л.А. високо оцінила магістерські роботи: 60% – на «відмінно», 40% – на «добре».

Golova_AK_prof__d-r_tekhn_nauk_zav_kafedri_tovaroznavsta_standartizatsiyi_ta_sertifikatsiyi_KhNTU_oprilyudnyuye_rezultati_zakhist

Голова АК проф., д-р техн. наук, зав. кафедри товарознавста, стандартизації та сертифікації ХНТУ оприлюднює результати захисту магістерських робіт

Атестаційна комісія відзначила практичну направленість виконання магістерських робіт та добрий рівень апробації наукових досліджень за магістерськими роботами.

ЗИЧИМО УСПІХІВ НАШИ ПЕРШИМ МАГІСТРАМ З ЯКОСТІ, СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ!!!

Також бажаємо успіхів кафедрі якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки у науковій та навчальній діяльності!

Kolektivne_foto

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!