Перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр взяв участь в онлайновій дискусії “Університети на лінії вогню”

11 серпня 2022 року перший проректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юрій Котляр став гостем панельної онлайнової дискусії «Університети на лінії вогню».

Захід відбувся в межах дослідження Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» «Університети в облозі: виклики для української системи вищої освіти після повномасштабного вторгнення Росії в Україну».

Серед основних питань розмови виділилися такі:

• у якому стані зараз перебувають університетська інфраструктура та академічні спільноти?
  • як університети організовують свою діяльність у складних умовах та які ключові виклики перед ними стоять?
  • як відбувається щорічна вступна кампанія та які очікування від нового навчального року?
  • як державні органи допомагають системі вищої освіти долати виклики воєнного часу та які законодавчі ініціативи, спрямовані на це, прийняли та планують ухвалити найближчим часом?

Зустріч стала доволі інформативною та атмосферною.

Переглянути панельну дискусію можна за посиланням.