Перші в області медіатори, нові посібники з радіаційної безпеки, підручник із перекладу: у ЧНУ відбулося вручення

29 листопада 2023 року в приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили традиційно вручили нагороди викладачам.
Свої сертифікати про фахову підготовку медіатора отримали Людмила Опанасенко, завідувачка кабінету психологічної підтримки університету, психологи-практики Лада Захарова та Анна Деркач, Анастасія Шульга, доцентка б.в.з. кафедри публічного управління та адміністрування, а також Олена Дроботун, старша викладачка кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації.

Доктору фізико-математичних наук Едуарду Лисенкову вручили патенти на три нових розробки – “Спосіб отримання полімерних нанокомпозитів з антибактеріальними властивостями”, “Вертикальний поршневий екструдер для виготовлення полімерних композитів”, “Спосіб підвищення теплопровідності нанокоспозитів на основі поліетилен оксиду”.

Екологічна складова теж не залишилася осторонь. Так, завідувачка кафедри екології Людмила Григор’єва отримала примірники свого нового авторського посібника “Радіаційна екологія та радіаційна безпека”.