Перші кроки під час пожежі: лекція-тренінг для студентів Могилянки від представника ДСНС


24 грудня до ЧНУ імені Петра Могили завітав представник Навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в Миколаївській області Майор Олександр Мельничук. Лекцію-тренінг проводили на тему пожежної безпеки. Пан Олександр є також викладачем-методистом Навчального пункту, тому про те, як ознайомити студентів із великою кількістю правил у цікавій формі, знає не з чуток.

 

На тренінгу були присутні студенти та викладачі Факультету економічних наук. Розпочали лекцію із хвилини мовчання в пам’ять про загиблих в Одеському коледжі цього року.

На лекції-тренінгу йшла мова про значимі для власної безпеки та життя загалом речі. Олександр Мельник наочно показав відмінності різних видів вогнегасників та розповів як правильно їх використовувати. Поділився цікавими фактами із історії технічних пристроїв для гасіння пожежі: якою вона була та як використовувалася раніше. Впродовж лекції пан Олександр також запитував присутніх про правила поведінки під час пожежі, дії щодо використання вогнегасника та інші життєво важливі моменти під час пожежної тривоги.

 

Проте не однією теорією обійшлася лекція. Студенти та викладачі мали змогу побачити та самостійно протестувати вогнегасник.

Олена Філімонова, деканка факультету економічних наук, кандидат економічних наук підкреслила значимість подібних заходів: «Крім навчання за своїми спеціальностями ми маємо з вами навчатися тому, що має убезпечити нас і сприяти безпеці нашої роботи та нашого життя».

 

Знати базові правила поведінки під час небезпечних ситуацій важливо для збереження вашого життя та життя тих, хто поряд. А ми бажаємо гарних свят та просимо студентів, викладачів та співробітників Могилянки пам’ятати про обережність зі свічками, вогниками та іншими гарними, проте все ж таки небезпечними речами!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …