Перше засідання Економічного клубу в новому навчальному році


5 вересня 2019 року відбулось перше пост-турнірне засідання Економічного клубу у цьому році, який функціонує на базі Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Під час засідання перед членами журі з доповідями виступили студенти факультету: Валентин Нараївський (група 311), Ірина Пасічна (група 211), Яна Тараненко (група 313), Андрій Водарчук (група 311). Членами жури були випускники Факультету економічних наук.

На відміну від турнірного засідання, яке супроводжується командною грою та емоційністю під час обговорення, пост-турнірне зосереджує абсолютну увагу на конкретному питанні, яке порушується в доповіді. А досвідчені члени журі давали власні поради та вносили корективи у відповіді доповідачів.

Зазначимо, що Економічним клубом з 2008 року проводяться Економічні турніри. Перший Економічний турнір відбувся 12 років тому з ініціативи доценту кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили Вікторії Палехової.  З того часу економічний турнір проводять кожного року і тепер це загально-факультетський захід. Суть Економічного турніру – розкрити економічні питання, максимально розширити світогляд.

Нагадаємо, що власне Економічний клуб створено з ініціативи студентів для обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій в економічній теорії та практиці, проведення економічних досліджень, вільного неформального спілкування, обміну інформацією. Участь у клубі дає можливість удосконалювати майстерність ведення полеміки, вчитися критично мислити, відстоювати власну точку зору.

Економічний клуб також організовує міжнародні конференції (Civic educational project), а його члени беруть активну участь у різноманітних програмах (Канадсько-Українська парламентська програма) та семінарах (м.Годолло, Угорщина, семінар за темою Rural Sustainable Development), колоквіумах (м.Київ, «Дні науки», що проводить Києво-Могилянська академія), економічних тренінгах, які дають змогу поїхати на стажування до інших країн (Угорщина, Казахстан, Канада). Члени клубу встановили наукові зв’язки з Львівським національним університетом ім. І.Франка.

У клубі проводяться круглі столи та колективні обговорення нагальних проблем. Студенти консультують школярів міста та області в процесі підготовки до обласного та Всеукраїнського етапу турніру юних економістів.

Засідання Економічного клубу проводяться регулярно, тому запрошуємо всіх охочих студентів долучитися до цікавого вивчення економіки брати участь у діяльності клубу!

 

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …