Перше засідання Економічного клубу в новому навчальному році

5 вересня 2019 року відбулось перше пост-турнірне засідання Економічного клубу у цьому році, який функціонує на базі Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Під час засідання перед членами журі з доповідями виступили студенти факультету: Валентин Нараївський (група 311), Ірина Пасічна (група 211), Яна Тараненко (група 313), Андрій Водарчук (група 311). Членами жури були випускники Факультету економічних наук.

На відміну від турнірного засідання, яке супроводжується командною грою та емоційністю під час обговорення, пост-турнірне зосереджує абсолютну увагу на конкретному питанні, яке порушується в доповіді. А досвідчені члени журі давали власні поради та вносили корективи у відповіді доповідачів.

Зазначимо, що Економічним клубом з 2008 року проводяться Економічні турніри. Перший Економічний турнір відбувся 12 років тому з ініціативи доценту кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили Вікторії Палехової.  З того часу економічний турнір проводять кожного року і тепер це загально-факультетський захід. Суть Економічного турніру – розкрити економічні питання, максимально розширити світогляд.

Нагадаємо, що власне Економічний клуб створено з ініціативи студентів для обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій в економічній теорії та практиці, проведення економічних досліджень, вільного неформального спілкування, обміну інформацією. Участь у клубі дає можливість удосконалювати майстерність ведення полеміки, вчитися критично мислити, відстоювати власну точку зору.

Економічний клуб також організовує міжнародні конференції (Civic educational project), а його члени беруть активну участь у різноманітних програмах (Канадсько-Українська парламентська програма) та семінарах (м.Годолло, Угорщина, семінар за темою Rural Sustainable Development), колоквіумах (м.Київ, «Дні науки», що проводить Києво-Могилянська академія), економічних тренінгах, які дають змогу поїхати на стажування до інших країн (Угорщина, Казахстан, Канада). Члени клубу встановили наукові зв’язки з Львівським національним університетом ім. І.Франка.

У клубі проводяться круглі столи та колективні обговорення нагальних проблем. Студенти консультують школярів міста та області в процесі підготовки до обласного та Всеукраїнського етапу турніру юних економістів.

Засідання Економічного клубу проводяться регулярно, тому запрошуємо всіх охочих студентів долучитися до цікавого вивчення економіки брати участь у діяльності клубу!