ЗАХОДИ

Відбулося перше засідання Ради молодих учених ЧНУ імені Петра Могили в 2021-2022 навчальному році

23 листопада 2021 року відбулося перше засідання Ради молодих учених ЧНУ імені Петра Могили в 2021-2022 навчальному році.

На порядку денному розглядалися важливі питання, зокрема, затвердження плану роботи на 2021-2022 н.р., оновлення складу правління РМУ, обговорення перспективних напрямів діяльності, а також ряд важливих питань щодо внесення змін до норм часу та впровадження сертифікатних освітніх програми в ЧНУ імені Петра Могили.

Наразі до правління РМУ входять 17 делегатів від факультетів із числа молодих учених (доценти, викладачі, асистенти, аспіранти, докторанти), здобувачів вищої освіти. На засіданні було обрано заступника Голови РМВ, якою стала Ганна Семененко, здобувач третього (PhD) рівня освіти другого року навчання кафедри економіки та підприємництва, член Ради з забезпечення якості освіти ЧНУ ім. Петра Могили.

Голова РМВ Олександра Стоян висловила пропозицію внести зміни до норм часу для планування й обліку роботи науково-педагогічних працівників у 2022-2023 рр., а саме в розділі V додати години роботи у РМВ для членів правління (20 годин на навчальний рік).

Заслухали доповідь заступника голови РМВ Тетяни Акімової про актуальність впровадження сертифікованих освітніх програм в ЧНУ імені Петра Могили, вимоги та структуру таких програм, порядок зарахування слухачів та видачі власних освітніх документів про ïx завершення. Ухвалили рішення про подання пропозиції та розробленого положення на розгляд першому проректору.

Чергове засідання Ради молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили

25 червня 2021 року відбулося засідання Ради молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили. Головними темами засідання Ради були:

• затвердження звіту про діяльність Ради за звітний період;
  • обговорення інформації про включення Ради до Спілки рад молодих вчених України;
  • здійснення співробітництва з Радою молодих вчених області інших науково-дослідних установ НААН, молодіжними, громадськими організаціями в Україні у 2021-2022 р.н.;
  • організація та проведення заходів у 2021-2022 н.р., а саме: проєктів, конференцій, семінарів, дискусій, зустрічей з провідними вченими та фахівцями галузевих та академічних науково-дослідних установ України.
  • подання інформації до книги про ради молодих вчених України (лист Ради молодих вчених при МОН України №420 від 14.06.2021.

Рада молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили провели робоче засідання в онлайн форматі

27 травня 2020 року відбулося робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ ім. Петра Могили. У зв’язку з карантином обговорення питань порядку денного відбулося в режимі он-лайн на платформі Zoom.

Під час засідання були підведені підсумки роботи Ради за 2019–2020 н.р, представлений звіт для подальшого затвердження на засіданні вченої ради університету, а також оновлений склад Ради молодих вчених.

Робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

24 жовтня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося засідання Ради молодих вчених ЧНУ, на якому було опрацьовано три питання порядку денного.

На засіданні був затверджений план роботи Ради на 2019/2020 н.р., обговорювалися актуальні питання щодо розробки і затвердження логотипу Ради та шляхи активізації наукової роботи серед студентів та молодих вчених університету.

Були розроблені пропозиції до керівництва університету щодо проведення щорічного конкурсу «Кращий молодий вчений ЧНУ ім. Петра Могили».

Перше робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

18 червня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося перше робоче засідання новоствореної Ради молодих вчених ЧНУ.

На початку засідання всіх учасників привітавначальник науково-дослідної частини та відділу аспірантури В. І. Андреєв, побажав плідної роботи та наукових досягнень. Також, відмітив важливість створення Ради молодих вчених, яка може стати майданчиком не тільки для розвитку наукової діяльності, але і для підтримки міждисциплінарних проектів в університеті.

Зараз Рада молодих вчених складається з 20 осіб, серед яких молоді вчені, аспіранти і студенти, які беруть активну участь у науково-дослідній та організаційній роботі університету.

На засіданні було обрано голову, заступника та секретаря Ради, прийнято за основу Положення про Раду молодих вчених ЧНУ, ухвалено рішення розробити символіку Ради – логотип та призначені відповідальні особи від факультетів (інститутів) за науковий, науково-дослідний та навчальний напрями.