ЗАХОДИ


Рада молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили провели робоче засідання в онлайн форматі

27 травня 2020 року відбулося робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ ім. Петра Могили. У зв’язку з карантином обговорення питань порядку денного відбулося в режимі он-лайн на платформі Zoom.

Під час засідання були підведені підсумки роботи Ради за 2019–2020 н.р, представлений звіт для подальшого затвердження на засіданні вченої ради університету, а також оновлений склад Ради молодих вчених.

Робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

24 жовтня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося засідання Ради молодих вчених ЧНУ, на якому було опрацьовано три питання порядку денного.

На засіданні був затверджений план роботи Ради на 2019/2020 н.р., обговорювалися актуальні питання щодо розробки і затвердження логотипу Ради та шляхи активізації наукової роботи серед студентів та молодих вчених університету.

Були розроблені пропозиції до керівництва університету щодо проведення щорічного конкурсу «Кращий молодий вчений ЧНУ ім. Петра Могили».

Перше робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

18 червня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося перше робоче засідання новоствореної Ради молодих вчених ЧНУ.

На початку засідання всіх учасників привітавначальник науково-дослідної частини та відділу аспірантури В. І. Андреєв, побажав плідної роботи та наукових досягнень. Також, відмітив важливість створення Ради молодих вчених, яка може стати майданчиком не тільки для розвитку наукової діяльності, але і для підтримки міждисциплінарних проектів в університеті.

Зараз Рада молодих вчених складається з 20 осіб, серед яких молоді вчені, аспіранти і студенти, які беруть активну участь у науково-дослідній та організаційній роботі університету.

На засіданні було обрано голову, заступника та секретаря Ради, прийнято за основу Положення про Раду молодих вчених ЧНУ, ухвалено рішення розробити символіку Ради – логотип та призначені відповідальні особи від факультетів (інститутів) за науковий, науково-дослідний та навчальний напрями.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …