ЗАХОДИ


Рада молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили провели робоче засідання в онлайн форматі

27 травня 2020 року відбулося робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ ім. Петра Могили. У зв’язку з карантином обговорення питань порядку денного відбулося в режимі он-лайн на платформі Zoom.

Під час засідання були підведені підсумки роботи Ради за 2019–2020 н.р, представлений звіт для подальшого затвердження на засіданні вченої ради університету, а також оновлений склад Ради молодих вчених.

Робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

24 жовтня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося засідання Ради молодих вчених ЧНУ, на якому було опрацьовано три питання порядку денного.

На засіданні був затверджений план роботи Ради на 2019/2020 н.р., обговорювалися актуальні питання щодо розробки і затвердження логотипу Ради та шляхи активізації наукової роботи серед студентів та молодих вчених університету.

Були розроблені пропозиції до керівництва університету щодо проведення щорічного конкурсу «Кращий молодий вчений ЧНУ ім. Петра Могили».

Перше робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

18 червня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося перше робоче засідання новоствореної Ради молодих вчених ЧНУ.

На початку засідання всіх учасників привітавначальник науково-дослідної частини та відділу аспірантури В. І. Андреєв, побажав плідної роботи та наукових досягнень. Також, відмітив важливість створення Ради молодих вчених, яка може стати майданчиком не тільки для розвитку наукової діяльності, але і для підтримки міждисциплінарних проектів в університеті.

Зараз Рада молодих вчених складається з 20 осіб, серед яких молоді вчені, аспіранти і студенти, які беруть активну участь у науково-дослідній та організаційній роботі університету.

На засіданні було обрано голову, заступника та секретаря Ради, прийнято за основу Положення про Раду молодих вчених ЧНУ, ухвалено рішення розробити символіку Ради – логотип та призначені відповідальні особи від факультетів (інститутів) за науковий, науково-дослідний та навчальний напрями.

 

Події та оголошення


листопада
10
Запрошуємо на онлайн-подію “Літературознавство- XXI ст.”

Онлайн-подія « Л І Т Е Р А Т У Р О З Н А В С Т В О – Х Х І ст. »  Чорноморський національний університет імені Петра Могили за підтримки Міністерства освіти і науки України у рамках …

жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …