ЗАХОДИ


Рада молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили провели робоче засідання в онлайн форматі

27 травня 2020 року відбулося робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ ім. Петра Могили. У зв’язку з карантином обговорення питань порядку денного відбулося в режимі он-лайн на платформі Zoom.

Під час засідання були підведені підсумки роботи Ради за 2019–2020 н.р, представлений звіт для подальшого затвердження на засіданні вченої ради університету, а також оновлений склад Ради молодих вчених.

Робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

24 жовтня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося засідання Ради молодих вчених ЧНУ, на якому було опрацьовано три питання порядку денного.

На засіданні був затверджений план роботи Ради на 2019/2020 н.р., обговорювалися актуальні питання щодо розробки і затвердження логотипу Ради та шляхи активізації наукової роботи серед студентів та молодих вчених університету.

Були розроблені пропозиції до керівництва університету щодо проведення щорічного конкурсу «Кращий молодий вчений ЧНУ ім. Петра Могили».

Перше робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

18 червня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося перше робоче засідання новоствореної Ради молодих вчених ЧНУ.

На початку засідання всіх учасників привітавначальник науково-дослідної частини та відділу аспірантури В. І. Андреєв, побажав плідної роботи та наукових досягнень. Також, відмітив важливість створення Ради молодих вчених, яка може стати майданчиком не тільки для розвитку наукової діяльності, але і для підтримки міждисциплінарних проектів в університеті.

Зараз Рада молодих вчених складається з 20 осіб, серед яких молоді вчені, аспіранти і студенти, які беруть активну участь у науково-дослідній та організаційній роботі університету.

На засіданні було обрано голову, заступника та секретаря Ради, прийнято за основу Положення про Раду молодих вчених ЧНУ, ухвалено рішення розробити символіку Ради – логотип та призначені відповідальні особи від факультетів (інститутів) за науковий, науково-дослідний та навчальний напрями.

 

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …