ЗАХОДИ


Робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

24 жовтня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося засідання Ради молодих вчених ЧНУ, на якому було опрацьовано три питання порядку денного.

На засіданні був затверджений план роботи Ради на 2019/2020 н.р., обговорювалися актуальні питання щодо розробки і затвердження логотипу Ради та шляхи активізації наукової роботи серед студентів та молодих вчених університету.

Були розроблені пропозиції до керівництва університету щодо проведення щорічного конкурсу «Кращий молодий вчений ЧНУ ім. Петра Могили».

Перше робоче засідання Ради молодих вчених ЧНУ

18 червня 2019 року в приміщенні Вченої ради університету відбулося перше робоче засідання новоствореної Ради молодих вчених ЧНУ.

На початку засідання всіх учасників привітавначальник науково-дослідної частини та відділу аспірантури В. І. Андреєв, побажав плідної роботи та наукових досягнень. Також, відмітив важливість створення Ради молодих вчених, яка може стати майданчиком не тільки для розвитку наукової діяльності, але і для підтримки міждисциплінарних проектів в університеті.

Зараз Рада молодих вчених складається з 20 осіб, серед яких молоді вчені, аспіранти і студенти, які беруть активну участь у науково-дослідній та організаційній роботі університету.

На засіданні було обрано голову, заступника та секретаря Ради, прийнято за основу Положення про Раду молодих вчених ЧНУ, ухвалено рішення розробити символіку Ради – логотип та призначені відповідальні особи від факультетів (інститутів) за науковий, науково-дослідний та навчальний напрями.

Події та оголошення


лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …

лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …