Перше короткометражне кіно від Petro Mohyla TV

Університетський телеканал Petro Mohyla TV відзняв перший короткометражний фільм «Говори». Сценаристом та режисером виступила завідувач кафедри журналістики Тетяна Монахова.

Участь у фільмі взяли студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили. Знімали як на території університету, так і в місті.

За словами Тетяни Монахової, «Говори» − це фільм-метафора, що порушує проблему не почутої в Інтернеті людини. Незалежно від формату обговорень – наукові Інтернет-конференції, б’юті-форуми, дружні діалоги в соцмережах тощо – нетерпимість сучасних користувачів до протилежної точки зору зростає.

Kadr4 Kadr3 Kadr2 Kadr1

Переглянути короткометражку можна на YouTube-каналі Petro Mohyla TV за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=EOsiXjvQPYg

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.