Перше короткометражне кіно від Petro Mohyla TV

Університетський телеканал Petro Mohyla TV відзняв перший короткометражний фільм «Говори». Сценаристом та режисером виступила завідувач кафедри журналістики Тетяна Монахова.

Участь у фільмі взяли студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили. Знімали як на території університету, так і в місті.

За словами Тетяни Монахової, «Говори» − це фільм-метафора, що порушує проблему не почутої в Інтернеті людини. Незалежно від формату обговорень – наукові Інтернет-конференції, б’юті-форуми, дружні діалоги в соцмережах тощо – нетерпимість сучасних користувачів до протилежної точки зору зростає.

Kadr4 Kadr3 Kadr2 Kadr1

Переглянути короткометражку можна на YouTube-каналі Petro Mohyla TV за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=EOsiXjvQPYg

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: