Перше короткометражне кіно від Petro Mohyla TV

Університетський телеканал Petro Mohyla TV відзняв перший короткометражний фільм «Говори». Сценаристом та режисером виступила завідувач кафедри журналістики Тетяна Монахова.

Участь у фільмі взяли студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили. Знімали як на території університету, так і в місті.

За словами Тетяни Монахової, «Говори» − це фільм-метафора, що порушує проблему не почутої в Інтернеті людини. Незалежно від формату обговорень – наукові Інтернет-конференції, б’юті-форуми, дружні діалоги в соцмережах тощо – нетерпимість сучасних користувачів до протилежної точки зору зростає.

Kadr4 Kadr3 Kadr2 Kadr1

Переглянути короткометражку можна на YouTube-каналі Petro Mohyla TV за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=EOsiXjvQPYg

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.