Перше короткометражне кіно від Petro Mohyla TV

Університетський телеканал Petro Mohyla TV відзняв перший короткометражний фільм «Говори». Сценаристом та режисером виступила завідувач кафедри журналістики Тетяна Монахова.

Участь у фільмі взяли студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили. Знімали як на території університету, так і в місті.

За словами Тетяни Монахової, «Говори» − це фільм-метафора, що порушує проблему не почутої в Інтернеті людини. Незалежно від формату обговорень – наукові Інтернет-конференції, б’юті-форуми, дружні діалоги в соцмережах тощо – нетерпимість сучасних користувачів до протилежної точки зору зростає.

Kadr4 Kadr3 Kadr2 Kadr1

Переглянути короткометражку можна на YouTube-каналі Petro Mohyla TV за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=EOsiXjvQPYg

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”