Перша виставка 2021 року: Відкрито експозицію живопису, присвячену 25-річчю ЧНУ імені Петра Могили

У галереї ЧНУ імені Петра Могили 3 лютого 2021  року відкрили виставку живопису миколаївських художників, членів Національної спілки художників України – Ольги та Дмитра Артим. Експозиція зібрала в собі 41 роботу і присвячена 25-річчю ЧНУ імені Петра Могили, яке святкували 17 січня 2021 року.

Завідувач Галереї мистецтв університету, Любов Омельченко, пояснила: оскільки цей рік в університеті є ювілейним, то виникла ідея створити серію виставок протягом року, присвячених цій події. Виставка подружжя Артим стала першою як у цій серії, так і загалом першою експозицією, яка представлена в галереї  в новому році.

Експозиція скомпонована з різнопланових робіт: портрети, натюрморти, пейзажі тощо. Картини різняться між собою не лише за жанрами, але і за тематикою та технікою виконання.

«Ми представили тут роботи, які, на наш погляд, найкраще відповідають цій даті – 25-річчя університету, який завжди з великою привітністю відкривав свої зали для нас. У нас тут пройшло більше ніж 10 виставок найрізноманітніших напрямків», – зазначає пані Ольга.

Першу половину року планують виставки митців,  які уже показували свої роботи в ЧНУ імені Петра Могили у попередні роки. До майбутніх виставок, присвячених ювілею, планують залучати роботи художників як з Миколаєва, так і з інших міст України, робити персональні та збірні експозиції.

Як пояснила пані Любов, виставки в університеті будуть відкриватися і працювати і надалі, але, як і сьогодні, без традиційного урочистого відкриття, аби уникнути великого скупчення людей.  До відвідування галереї запрошують усіх охочих, але просять приходити поодинці або невеликими групами (до 15 людей)  і з дотриманням карантинних умов: дистанції та носіння маски.

Подивитися на картини художників можуть усі охочі протягом місяця.