Перша лекція в Музейній кімнаті ЧНУ ім. Петра Могили

В п’ятницю, 7 вересня, пройшла перша лекція для студентів  у новоствореній Музейній кімнаті ЧНУ ім. Петра Могили.   Відвідали екскурсію студенти Могилянки, які прибули до нас на навчання з Індії.

Загалом планують ряд лекцій для першокурсників, які пройдуть в Музейній кімнаті нашого університету і дадуть змогу краще ознайомитись з історією ВНЗ. Цього тижня запланована екскурсія для студентів факультету комп’ютерних наук.

Музей створено для всіх, хто навчається або працює в університеті, аби  поглибити їхні знання про історію становлення ЧНУ ім. Петра Могили, яка була досить складною і водночас цікавою.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).