Перша лекція в Музейній кімнаті ЧНУ ім. Петра Могили

В п’ятницю, 7 вересня, пройшла перша лекція для студентів  у новоствореній Музейній кімнаті ЧНУ ім. Петра Могили.   Відвідали екскурсію студенти Могилянки, які прибули до нас на навчання з Індії.

Загалом планують ряд лекцій для першокурсників, які пройдуть в Музейній кімнаті нашого університету і дадуть змогу краще ознайомитись з історією ВНЗ. Цього тижня запланована екскурсія для студентів факультету комп’ютерних наук.

Музей створено для всіх, хто навчається або працює в університеті, аби  поглибити їхні знання про історію становлення ЧНУ ім. Петра Могили, яка була досить складною і водночас цікавою.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”