Переведення вступників до вишів на вакантні місця бюджету триватиме до 9 серпня

Як повідомляє портал osvita.ua, переведення вступників до вишів на вакантні місця бюджету триватиме до 9 серпня. Це будуть ті місця, правом вступу на які не скористаються рекомендовані на них вступники.

Подати документи, що підтверджують право на переведення, вступник має не пізніше 6 серпня.

За всіма спеціальностями право на переведення мають ті вступники, в кого є передбачені законом пільги.

Зокрема, першою категорією переведення незалежно від конкурсного бала є діти загиблих захисників України.

Наступні категорії, переведення яких залежить від конкурсного бала, – діти учасників АТО, особи з інвалідністю І, ІІ груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, діти шахтарів (певні категорії), внутрішньо переміщені особи, діти з багатодітних сімей (5 і більше) тощо.

Переведеними можуть бути вступники на спеціальності, яким надається особлива підтримка. Йдеться про підтягування списків черговиків за широким конкурсом. Таке переведення можливе за наявності місць та відсутності претендентів на них з числа пільгових категорій.

Важливо, що для переведення на бюджетні місця вступники попередньо обов’язково мають бути зараховані на контракт.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики