Переможець конкурс «Моє бачення спорту в університеті» – Пашковська Крістіна (Юридичний факультет, 351 група)


18 листопада стало відоме ім’я переможця конкурсу для активної молоді ЧНУ імені Петра Могили «Моє бачення спорту в університеті». Ним стала студентка 351 групи Юридичного факультету Пашковська Крістіна. Її робота була високо оцінена журі та отримала підтримку на фейсбук. Студентці вручили головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки.

Крістіна на власному прикладі показала, як можна поєднувати навчання та активну спортивну діяльність:

«Хоча я навчаюсь на юридичному факультеті, спорт відіграє велику роль в моєму житті. Тому і захотіла підтримати спортивну активність в університеті. У моєму відео я хотіла донести до людей, що потрібно знаходити час не тільки на підручники і конспекти, а й на заняття спортом».

Друге місце посіла студентка 126-Б групи Медичного інституту Габараєва Аліна. Саме вона набрала найбільше голосів від глядачів у фейсбук.

«Хотілося більше активності в самому відео, динамічнішої картинки», – пояснює рішення журі організатор конкурсу, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту ЧНУ імені Петра Могили, Оксана Петренко, яка вручала нагороди учасникам.

Сама ж Аліна розповіла, що для неї, як для студентки першого курсу,  тема виявилась дуже цікавою, і поділилася враженнями від спортивної бази Могилянки:

«Через карантин у нас було лише одне повноцінне заняття з фізичної культури і на ньому ми уже встигнули спустити на воду човни на спортивно-водній станції ЧНУ імені Петра Могили. До вступу я проходила додаткові курси і  коли одного разу загубилась, натрапила на спортивну залу – її масштаби мене вразили. Тому у відео я і вирішила розповісти про різні можливості заняття спортом у Могилянці, особливо –  для перших курсів».

Третє місце посіла робота  Нарочного Андрія. Над відео працювало чимало студентів Економічного факультету – представники 315 та 311 груп. Головним посланням відео став заклик до збільшення кількості змагань та залучення більшої кількості учасників до спорту в університеті.

«Я займаюся спортом (бадмінтоном ) і розумію, що спартакіада один раз на рік – це замало. Хочеться більше змагань, аби спортсмени були завжди в тонусі», – розповідає Андрій.

Переможець конкурсу отримав спортивний рюкзак, а студенти, які посіли 2 і 3 місце – лонгсліви.

Нагадаємо, що для участі у конкурсі представники різних факультетів мали створити відеовізитівку до 2 хвилин про те, яким він/вона бачить або хоче бачити спортивну діяльність в університеті. Переможця обирали глядачі та журі.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …