Перемоги студентів Факультету комп’ютерних наук в EPAM Bot Challenge

Студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у змаганнях EPAM Bot Challenge.

Дякуємо студентам Петру Мудрієвському, Олександру Єрмолаєву, Артему Шевченко, Сергію Рибченко за те, що відстоювали честь університету в змаганнях серед ІT-компаній міжнародного рівня. Петро Мудрієвський посів 4-те місце у суперфіналі!

Олександр Єрмолаєв посів 30 місце у фіналі серед 2000 учасників EPAM Bot Challenge. Підтримували хлопців Ю.А. Нездолій та І.С. Бурлаченко, мотивуючи додатковими балами з дисциплін, які пов’язані з системним та об’єктно-орієнтованим програмуванням.

Петро та Олександр є досвідченими учасниками змагань зі спортивного програмування, підготовленими С.Ю. Боровльовою, а Артем Шевченко та Сергій Рибченко, назважаючи на дебют, поділилися прикладами програмного коду, що використовувався підчас EPAM Bot Challenge.

Чекаємо наступних конкурсів від EPAM Ukraine! Вітаємо наших студентів!