Перемоги студентів Факультету комп’ютерних наук в EPAM Bot Challenge

Студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у змаганнях EPAM Bot Challenge.

Дякуємо студентам Петру Мудрієвському, Олександру Єрмолаєву, Артему Шевченко, Сергію Рибченко за те, що відстоювали честь університету в змаганнях серед ІT-компаній міжнародного рівня. Петро Мудрієвський посів 4-те місце у суперфіналі!

Олександр Єрмолаєв посів 30 місце у фіналі серед 2000 учасників EPAM Bot Challenge. Підтримували хлопців Ю.А. Нездолій та І.С. Бурлаченко, мотивуючи додатковими балами з дисциплін, які пов’язані з системним та об’єктно-орієнтованим програмуванням.

Петро та Олександр є досвідченими учасниками змагань зі спортивного програмування, підготовленими С.Ю. Боровльовою, а Артем Шевченко та Сергій Рибченко, назважаючи на дебют, поділилися прикладами програмного коду, що використовувався підчас EPAM Bot Challenge.

Чекаємо наступних конкурсів від EPAM Ukraine! Вітаємо наших студентів!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …