Перемоги студентів Факультету комп’ютерних наук в EPAM Bot Challenge


Студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у змаганнях EPAM Bot Challenge.

Дякуємо студентам Петру Мудрієвському, Олександру Єрмолаєву, Артему Шевченко, Сергію Рибченко за те, що відстоювали честь університету в змаганнях серед ІT-компаній міжнародного рівня. Петро Мудрієвський посів 4-те місце у суперфіналі!

Олександр Єрмолаєв посів 30 місце у фіналі серед 2000 учасників EPAM Bot Challenge. Підтримували хлопців Ю.А. Нездолій та І.С. Бурлаченко, мотивуючи додатковими балами з дисциплін, які пов’язані з системним та об’єктно-орієнтованим програмуванням.

Петро та Олександр є досвідченими учасниками змагань зі спортивного програмування, підготовленими С.Ю. Боровльовою, а Артем Шевченко та Сергій Рибченко, назважаючи на дебют, поділилися прикладами програмного коду, що використовувався підчас EPAM Bot Challenge.

Чекаємо наступних конкурсів від EPAM Ukraine! Вітаємо наших студентів!

Події та оголошення


травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

травня
23
Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
20
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.