Перемоги студентів Факультету комп’ютерних наук в EPAM Bot Challenge

Студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у змаганнях EPAM Bot Challenge.

Дякуємо студентам Петру Мудрієвському, Олександру Єрмолаєву, Артему Шевченко, Сергію Рибченко за те, що відстоювали честь університету в змаганнях серед ІT-компаній міжнародного рівня. Петро Мудрієвський посів 4-те місце у суперфіналі!

Олександр Єрмолаєв посів 30 місце у фіналі серед 2000 учасників EPAM Bot Challenge. Підтримували хлопців Ю.А. Нездолій та І.С. Бурлаченко, мотивуючи додатковими балами з дисциплін, які пов’язані з системним та об’єктно-орієнтованим програмуванням.

Петро та Олександр є досвідченими учасниками змагань зі спортивного програмування, підготовленими С.Ю. Боровльовою, а Артем Шевченко та Сергій Рибченко, назважаючи на дебют, поділилися прикладами програмного коду, що використовувався підчас EPAM Bot Challenge.

Чекаємо наступних конкурсів від EPAM Ukraine! Вітаємо наших студентів!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.