Перемога студенток Медичного інституту у командних змаганнях з фехтування на рапірах

Упродовж 16–20 березня 2017 року в новому фехтувальному залі “Перемога” відбулися командні змагання з фехтування на рапірах серед жінок у рамках ХIII літньої Універсіади України 2017 року. У змаганнях взяли учать і студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Студентки медичного інституту у складі команди: Дар’я Бубличенко (Майстер спорту з фехтування), Анна Самбурська (Майстер спорту з фехтування), Анастасія Копиця (Майстер спорту з фехтування) та Євгенія Аленіна (Майстер спорту з фехтування) взяли участь у командних змаганнях із фехтування.

Дар’я Бубличенко (студентка медичного інституту, 481 група) та Анастасія Копиця (студентка спеціальності «Спорт»,  484 група) посіли ІІІ місце в командних змаганнях із фехтування.

Дівчата поділилися своїми враженнями про перемогу:

«Першу зустріч, за вхід у двійку програли команді зі Львова. У боротьбі за ІІІ місце – виграли у команди з Києва, – пригадує Дар’я. – Боротьбя була запеклою. Всі учасники змагань доклали максимум зусиль для здобуття такої бажаної перемоги, але загальні враження від проведення такого заходу в Миколаєві перекрили усі труднощі та фізичну втому».

Команди-призери нагороджено дипломами та медалями Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Щиро вітаємо переможниць змагань та бажаємо подальших успіхів у навчанні та спортивних досягнень!

Foto_2 Foto_1

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.