Перемога студентів юридичного факультету на ІІІ Всеукраїнському науково-практичному симпозіумі «Студентські наукові дискусії поза форматом»

31 березня студенти третього та четвертого курсів юридичного факультету взяли участь у ІІІ Всеукраїнському науково-практичному симпозіумі «Студентські наукові дискусії поза форматом», що відбулися на базі Івано-Франківського Університету права імені Короля Данила Галицького. Серед запрошених гостей безпосередніми учасниками заходу стали представники Львівської національної академії мистецтв, Інституту кримінально-виконавчої служби, Одеського державного університету внутрішніх справ, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Учасники наукових дискусій підготували інформативні та цікаві доповіді на різноманітні теми. Спікерами з нашого університету стали Катерина Дзюбак та Анастасія Рабеко, які презентували актуальні теми з кримінологічної науки: «Детермінація насильницької злочинності в Україні» та «Соціально-психологічна характеристика особистості злочинця», і посіли ІІ та ІІІ місця.

В подальшому, дискусії було продовжено шляхом поділу студентів на три секції, для кожного факультету – окремо. Економісти грали у бізнес-гру, архітектори та дизайнери поринули у творчий конкурс, юристи провели брейн-ринг. В брейн-рингу наша команда змагалась з командою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та отримала перемогу.

Щиро вітаємо наших переможців!

1_1 (1) 1_2 (1) 1_3

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77