Перемога студентів-екологів у puzzle-квесті «Зеленими стежками рідного міста»

Щорічно під патронатом Миколаївського міського голови та за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради організовують Миколаївські міські екологічні читання. Метою заходу є обговорення стану екології міста та регіону, ознайомлення з новими програмами  та технологіями щодо благоустрою та озеленення населених пунктів тощо.

Студенти   першого курсу спеціальності «Екологія» ЧНУ імені Петра Могили посіли перше місце у puzzle-квесті «Зеленими стежками рідного міста», який був організований в рамках XI Миколаївських міських екологічних читань.

Учасники команди «Рапанчик»  отримали призи у вигляді еко-сумки та флешки, а також  були відзначені грамотами.  Студенти-екологи відмінно проявили себе у квесті, показали свої знання, навички, спритність  та здобули перемогу серед  дев’яти команд з різних навчальних закладів.