Перемога студентів ЧНУ імені Петра Могили в змаганнях із настільного тенісу обласного етапу ХVІІ літньої Універсіади України

10 лютого 2022 року в спортивній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулися змагання з настільного тенісу обласного етапу ХVІІ літньої Універсіади України серед студентів закладів вищої освіти.

Учасниками турніру стали й здобувачі освіти Могилянки, упевнено посівши І місце та залишивши позаду НУК імені Адмірала Макарова (ІІ місце), МНУ імені В. О. Сухомлинського (ІІІ місце) та МНАУ (IV місце).

Склад команди з настільного тенісу ЧНУ імені Петра Могили: Кирило Рибальченко, Кирило Михайловський, Артем Ткачук, Анастасія  Бурих, Надія Шевчук.

А до складу журі ввійшов старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили Олег Коноплянник.

Вітаємо студентів, викладачів та вболівальників Могилянки з заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів!