Перемога студентів ЧНУ ім. П.Могили у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в НЮУ ім. Я.Мудрого

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з юридичних наук проводився в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого на виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р.» № 1266 від 20.10.2016 р. та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 202 від 21.02.2012 р.

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук взяли участь 195 робіт з 50 ВНЗ країни, в тому числі – студенти юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили. За результатами зовнішнього рецензування рекомендовано до захисту 114 робіт. Автор наукової роботи, який не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції, не міг бути претендентом на нагородження. Отже, у захисті своїх робіт брали участь 59 студентів з 21 вишу.

Відкрив захід  голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України А.П.Гетьман. Він повідомив, що визначення переможців було максимально об’єктивним та прозорим. Переважна кількість членів журі − викладачі різних ВНЗ, що стало запорукою чесності, об’єктивності і неупередженості. Учасники продемонстрували та підтвердили високий рівень знань. «Саме серед вас, я переконаний, є майбутні кандидати та доктори юридичних наук, декани та ректори юридичних вишів, ви – майбутнє нашої держави», − сказав Анатолій Павлович.

Завдяки високому рівню знань та гідній підготовці, студенти нашого вузу стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук:

1 місце посіла студентка 1 курсу магістратури юридичного факультету Ірина Жовтоножко.
3 місце посіла студентка 3 курсу юридичного факультету Ірина Проскуріна.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальшому навчанні!

FOTO_1_yuristi FOTO_2_yuristi

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили