Перемога наших студентів у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Правознавство» - ЧНУ iм. Петра Могили

11-13 квітня на базі Запорізького національного університету відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство». У змаганні взяли участь представники50 провідних українських вищих навчальних закладів, і одне з призових місць посіла команда юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили у складі студентів-магістрів групи 551-м Шалабай Ангеліни, Нечая Олександра та Жовтоножко Ірини.

За підсумками командного туру, після виконання тестових завдань із 18 наукових правничих дисциплін, команда ЧНУ ім. Петра Могили посіла 3 місце і отримала відповідні дипломи разом з індивідуальними сертифікатами за успішну участь в олімпіаді.

Нагороджували члени суддівської колегії та почесні гості заходу, серед яких віце-президент Національної академії правових наук України Микола Кучерявенко, президент всеукраїнського видавництва «Юрінком-Інтер», віце-президент Асоціації фахівців із адміністративного права, доцент кафедри адміністративного права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків) Дмитро Лученко, завідувач кафедри господраського права та процесу Університету державної фіскальної служби України, доцент Тетяна Мацелик, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя ЗНУ, професор Олександр Дудоров та інші.

Щиро вітаємо наших переможців!

HmYnhF3gCSI

uOpKj9DCe0k

LvPLhveZxKU3Vjv4EbnmMg0KuGraUnpj0

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.