Перемога 4-х проектів: Результати розгляду проектних заявок у рамках програми «Активні Громадяни» за підтримки Британської Ради

British Council_Ukraine_25_Years_CMYK_2col

Гарні новини не приходять поодинці! Завдяки плідній роботі фасилітаторів: кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів і кредиту – Олени Філімонової, Мірошниченко Світлани – студентки економічного факультету; активних громадян Миколаєва і селища Доманівка, а також підтримки Міжнародного відділу ЧНУ ім. Петра Могили та керівництва університету було виграно гранти на реалізацію Проектів соціальної дії від Британської Ради одразу для 4-ох проектів:

1. «Простір дозвілля» – основна мета, якого сприяти покращенню емоційного благополуччя мешканців Миколаївського геріатричного пансіонату, шляхом створення та оснащення простору дозвілля. Реалізацією проекта будуть займатись: ГО «Ліга соціальних працівників України», ГО «Майстерня добра», ГО «Доступний світ» та залучені активні громадяни!
  2. Клуб активного довголіття громадян середнього та похилого віку «Ти-не один» – для підвищення особистої активної літньої людини, формування її життєвого тонусу та мотивації до відновлення соціальних зв’язків особистості та суспільства. Реалізацію проекта взяла на себе ГО «Доманівська районна організація ветеранів війни і праці».
  3. «Лавка примирення» – облаштування сучасного громадського простору та встановлення лавки. Основні організатори – ГО «Фонд розвитку громади селища Доманівка»
  4. «У Доманівці, як у дома» – метою якого, є впорядкування території головного вїзду в с.м.т.Доманівка. Ініціаторами є група активних людей.

Проекти розпочинають свою активну діяльність, хід робіт та результати ви можете прослідкувати в групі у Facebook.

А ми нагадуємо, що в Миколаєві проходитиме «Пітчинг проектів», на якому ви матимете можливість представити свої ідеї та, за підтримки, реалізувати їх.

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.