Перемога 4-х проектів: Результати розгляду проектних заявок у рамках програми «Активні Громадяни» за підтримки Британської Ради

British Council_Ukraine_25_Years_CMYK_2col

Гарні новини не приходять поодинці! Завдяки плідній роботі фасилітаторів: кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів і кредиту – Олени Філімонової, Мірошниченко Світлани – студентки економічного факультету; активних громадян Миколаєва і селища Доманівка, а також підтримки Міжнародного відділу ЧНУ ім. Петра Могили та керівництва університету було виграно гранти на реалізацію Проектів соціальної дії від Британської Ради одразу для 4-ох проектів:

1. «Простір дозвілля» – основна мета, якого сприяти покращенню емоційного благополуччя мешканців Миколаївського геріатричного пансіонату, шляхом створення та оснащення простору дозвілля. Реалізацією проекта будуть займатись: ГО «Ліга соціальних працівників України», ГО «Майстерня добра», ГО «Доступний світ» та залучені активні громадяни!
  2. Клуб активного довголіття громадян середнього та похилого віку «Ти-не один» – для підвищення особистої активної літньої людини, формування її життєвого тонусу та мотивації до відновлення соціальних зв’язків особистості та суспільства. Реалізацію проекта взяла на себе ГО «Доманівська районна організація ветеранів війни і праці».
  3. «Лавка примирення» – облаштування сучасного громадського простору та встановлення лавки. Основні організатори – ГО «Фонд розвитку громади селища Доманівка»
  4. «У Доманівці, як у дома» – метою якого, є впорядкування території головного вїзду в с.м.т.Доманівка. Ініціаторами є група активних людей.

Проекти розпочинають свою активну діяльність, хід робіт та результати ви можете прослідкувати в групі у Facebook.

А ми нагадуємо, що в Миколаєві проходитиме «Пітчинг проектів», на якому ви матимете можливість представити свої ідеї та, за підтримки, реалізувати їх.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики