Перемога 4-х проектів: Результати розгляду проектних заявок у рамках програми «Активні Громадяни» за підтримки Британської Ради

British Council_Ukraine_25_Years_CMYK_2col

Гарні новини не приходять поодинці! Завдяки плідній роботі фасилітаторів: кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів і кредиту – Олени Філімонової, Мірошниченко Світлани – студентки економічного факультету; активних громадян Миколаєва і селища Доманівка, а також підтримки Міжнародного відділу ЧНУ ім. Петра Могили та керівництва університету було виграно гранти на реалізацію Проектів соціальної дії від Британської Ради одразу для 4-ох проектів:

1. «Простір дозвілля» – основна мета, якого сприяти покращенню емоційного благополуччя мешканців Миколаївського геріатричного пансіонату, шляхом створення та оснащення простору дозвілля. Реалізацією проекта будуть займатись: ГО «Ліга соціальних працівників України», ГО «Майстерня добра», ГО «Доступний світ» та залучені активні громадяни!
  2. Клуб активного довголіття громадян середнього та похилого віку «Ти-не один» – для підвищення особистої активної літньої людини, формування її життєвого тонусу та мотивації до відновлення соціальних зв’язків особистості та суспільства. Реалізацію проекта взяла на себе ГО «Доманівська районна організація ветеранів війни і праці».
  3. «Лавка примирення» – облаштування сучасного громадського простору та встановлення лавки. Основні організатори – ГО «Фонд розвитку громади селища Доманівка»
  4. «У Доманівці, як у дома» – метою якого, є впорядкування території головного вїзду в с.м.т.Доманівка. Ініціаторами є група активних людей.

Проекти розпочинають свою активну діяльність, хід робіт та результати ви можете прослідкувати в групі у Facebook.

А ми нагадуємо, що в Миколаєві проходитиме «Пітчинг проектів», на якому ви матимете можливість представити свої ідеї та, за підтримки, реалізувати їх.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.