Перелік цікавих сайтів для студентів

Середина травня – найважчий час для студентів: адже починається заліково-екзаменаційна сесія. Представляємо добірку корисних та цікавих сайтів для молоді.

• «Studway». На сайті представлено багато інформації про студентство, подорожі, можливості для розвитку та новини української молоді. Є розділи з корисними порадами та мотивацією.
  • «Я, студент». Електрона версія глянцевого молодіжного журналу, який наразі єдиний в Україні. На сайті представлені цікаві статі про навчання, а також багато корисної інформації.
  • «Вища освіта». Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном. Представлена актуальна інформація про ЗВО України.
  • «Студентська республіка». Всеукраїнська молодіжна громадська організація. На сайті представлена інформація щодо проведення Міжнародної програми «Студентська республіка», головною метою якої є формування та підготовка молоді до дорослого житті.
  • «СтудЮА». Незалежний портал студентських самоврядувань та громадських об’єднань. На сайті представлена різноманітна інформація щодо навчання, а також новини сьогодення.
  • «Освітній портал™». На сайті можна знайти інформацію про освіту в Україні та за кордоном. Окрім новин є корисна інформація для абітурієнтів та студентів.
  • «UA». На сайті представлена корисна інформація для студентів, що планують отримати престижну освіту, мандрувати світом та побудувати успішну кар’єру.
  • «Uastudent.com». Інтерактивний блог, де студенти мають безкоштовний доступ до бібліотеки корисних матеріалів для сучасної молоді.
  • «MOnline». Досі існує мало інформаційно-розважальних проектів для молоді, незважаючи на те, що студенти складають основну аудиторію мережі Інтернет. А «MOnline» один з них.
  • «Prometheus». Інтернет-платформа, що пропонуює безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів.