Перелік цікавих сайтів для студентів


Середина травня – найважчий час для студентів: адже починається заліково-екзаменаційна сесія. Представляємо добірку корисних та цікавих сайтів для молоді.

  • «Studway». На сайті представлено багато інформації про студентство, подорожі, можливості для розвитку та новини української молоді. Є розділи з корисними порадами та мотивацією.
  • «Я, студент». Електрона версія глянцевого молодіжного журналу, який наразі єдиний в Україні. На сайті представлені цікаві статі про навчання, а також багато корисної інформації.
  • «Вища освіта». Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном. Представлена актуальна інформація про ЗВО України.
  • «Студентська республіка». Всеукраїнська молодіжна громадська організація. На сайті представлена інформація щодо проведення Міжнародної програми «Студентська республіка», головною метою якої є формування та підготовка молоді до дорослого житті.
  • «СтудЮА». Незалежний портал студентських самоврядувань та громадських об’єднань. На сайті представлена різноманітна інформація щодо навчання, а також новини сьогодення.
  • «Освітній портал™». На сайті можна знайти інформацію про освіту в Україні та за кордоном. Окрім новин є корисна інформація для абітурієнтів та студентів.
  • «UA». На сайті представлена корисна інформація для студентів, що планують отримати престижну освіту, мандрувати світом та побудувати успішну кар’єру.
  • «Uastudent.com». Інтерактивний блог, де студенти мають безкоштовний доступ до бібліотеки корисних матеріалів для сучасної молоді.
  • «MOnline». Досі існує мало інформаційно-розважальних проектів для молоді, незважаючи на те, що студенти складають основну аудиторію мережі Інтернет. А «MOnline» один з них.
  • «Prometheus». Інтернет-платформа, що пропонуює безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів.

 

Події та оголошення


липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …

Шукаємо менторів для інноваційних стартапів

Проект UNIDO у пошуках наставників для «клінтех»-стартапів – півфіналістів конкурсу Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні». Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, менеджерів вищої ланки, PhD у галузі економіки, менеджменту, бізнесу, інтелектуальної власності, які могли б стати …