Перелік цікавих сайтів для студентів


Середина травня – найважчий час для студентів: адже починається заліково-екзаменаційна сесія. Представляємо добірку корисних та цікавих сайтів для молоді.

  • «Studway». На сайті представлено багато інформації про студентство, подорожі, можливості для розвитку та новини української молоді. Є розділи з корисними порадами та мотивацією.
  • «Я, студент». Електрона версія глянцевого молодіжного журналу, який наразі єдиний в Україні. На сайті представлені цікаві статі про навчання, а також багато корисної інформації.
  • «Вища освіта». Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном. Представлена актуальна інформація про ЗВО України.
  • «Студентська республіка». Всеукраїнська молодіжна громадська організація. На сайті представлена інформація щодо проведення Міжнародної програми «Студентська республіка», головною метою якої є формування та підготовка молоді до дорослого житті.
  • «СтудЮА». Незалежний портал студентських самоврядувань та громадських об’єднань. На сайті представлена різноманітна інформація щодо навчання, а також новини сьогодення.
  • «Освітній портал™». На сайті можна знайти інформацію про освіту в Україні та за кордоном. Окрім новин є корисна інформація для абітурієнтів та студентів.
  • «UA». На сайті представлена корисна інформація для студентів, що планують отримати престижну освіту, мандрувати світом та побудувати успішну кар’єру.
  • «Uastudent.com». Інтерактивний блог, де студенти мають безкоштовний доступ до бібліотеки корисних матеріалів для сучасної молоді.
  • «MOnline». Досі існує мало інформаційно-розважальних проектів для молоді, незважаючи на те, що студенти складають основну аудиторію мережі Інтернет. А «MOnline» один з них.
  • «Prometheus». Інтернет-платформа, що пропонуює безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів.

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …