Перелік тренінгів до Дня кар’єри

Презентуємо повний перелік тренінгів до Дня кар’єри, який відбудеться 27 лютого 2019 року.

Тема 1. Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус + в аудиторії 4-107. Реєстрація за посиланням

Тема 2. StartUp: від ідеї до власного бізнесу в читальній залі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили. Реєстрація за посиланням.

Тема 3 Співбесіда на роботу твоєї мрії в аудиторії 5-105. Реєстрація за посиланням.

Реєстрація на тренінги є обов’язковою!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.