Перелік найпопулярніших спеціальностей у ЧНУ ім. Петра Могили, на які подаються заявки на вступ


Вступна кампанія-2019 триває! Пропонуємо ознайомитися з переліком найпопулярніших спеціальностей в ЧНУ ім. Петра Могили серед абітурієнтів, на які подаються заявки на вступ.

ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ

Германські мови та література: навчання на цій спеціальності, це вивчення теоретичних та методичних положень, організаційних та практичних інструментів в галузі англійської філології та зарубіжної літератури.

Навчання на цій спеціальності дає можливість проходити стажування або навчатися в університетах-партнерах за кордоном: Університет Ка Фоскарі (Ca’ FoscariUniversityofVenice), Державна вища східноєвропейська школа в Перемишлі (ДВСШ) (WyższejSzkołyWschodnioeuropejskiejwPrzemyślu), Поморська Академія в Слупську (AkademiaPomorskawSłupsku), Університет Саарланду (UniversitätdesSaarlandes).

Після завершення навчання бакалавр-філолог може працювати:  викладачем іноземної  мови у дошкільних закладах; викладачем іноземної мови та  літератури в загальноосвітніх середніх школах; перекладачем у туристичних, крюінгових агенціях, відділах міжнародних зв’язків, іноземних компаніях та їх представництвах в Україні; перекладачем у ЗМІ та літературно-видавничій галузі.

Журналістика: навчання на цій спеціальностігарантує формування та розвиток професійних компетентностей у сфері журналістики. Студенти, які навчаються на цій спеціальності, вивчають:  організаційні та практичні інструменти  в галузі журналістики, правильність методичного застосування набутих знань,  новітні  технології у професійній  діяльності.

Навчання на цій спеціальності  дає можливість проходити стажування  у власному медіацентрі ЧНУ ім. Петра Могили, до складу якого входять: газета «Vagant», сайт університету, дві власні телевізійні студії.

Бакалавр-журналіст може працювати:журналістом, кореспондентом, фотокореспондентом, редактором, коректором  у регіональних і загальноукраїнських ЗМІ. Також набуті знання на спеціальності журналістика дають можливість займатися науковим  викладанням та науковими дослідженням в галузі журналістики.

ФАКУЛЬТЕТ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії: навчання на цій спеціальності – це професійна підготовка в галузі міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій, з спеціалізацією  вивчення міжнародних процесів та зовнішньої політики держав.

Навчання на цій спеціальності  дає можливість проходити стажування  у таких вищих навчальних закладах світу, як: Університет Ка Фоскарі (Ca’FoscariUniversityofVenice), Державна вища східноєвропейська школа в Перемишлі (ДВСШ) (WyższejSzkołyWschodnioeuropejskiejwPrzemyślu), Поморська Академія в Слупську (AkademiaPomorskawSłupsku), Університет Саарланду (UniversitätdesSaarlandes).

Бакалавр з міжнародних відносин може працювати у сфері зовнішньої політики, міжнародного співробітництва та міжнародних відносин; обіймати первинні посади в органах державної влади різних рівнів, в міжнародних та недержавних організаціях; у комерційних структурах та науково дослідницьких інституціях.

МЕДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

Психологія: навчання на цій спеціальності дає студентам сучасне уявленнями про психічні процеси і стани, психічний розвиток та психологічну діагностику, про конфлікти та підходи до їх вирішення. У процесі навчання студенти опановують методи збору й аналізу психологічних даних, здобувають базові знання  про ключові результати досліджень окремих галузей психологічного знання.

Навчання на цій спеціальності дає можливість студенту здобути фундаментальні  та професійно орієнтовані знання та вміння, а також можуть проходити практику в Миколаївських школах, коледжах, ліцеях, училищах тощо та в інших місцевих громадських організаціях.

Бакалавр психології може працювати в таких галузях: охорона здоров’я, фізична культура та соціальне забезпечення; освіта; наука та наукове обслуговування; об’єднання громадян.

ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Право: навчання на цій спеціальності це вивчення теоретичних та методичних положень, організаційних та практичних інструментів в галузі права;  формування та розвиток професійних компетентностей у сфері юридичної науки.

Навчання на цій спеціальності  дає можливість проходити стажування  в таких закордонних університетах-партнерах: Університет Ка Фоскарі (Ca’ FoscariUniversityofVenice), Державна вища східноєвропейська школа в Перемишлі (ДВСШ) (WyższejSzkołyWschodnioeuropejskiejwPrzemyślu), Поморська Академія в Слупську (AkademiaPomorskawSłupsku), Університет Саарланду (UniversitätdesSaarlandes).

Бакалавр з права може працювати: відповідальним секретарем судової колегії; державним виконавцем; секретарем судового засідання; судовим  розпорядником; помічником юриста (інші види юриспруденції), помічником адвоката, помічником  нотаріуса тощо.

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК

Менеджмент: навчання на цій спеціальності пропонує комплексний підхід до управління та адміністрування підприємств різного розміру, шляхом теоретичного навчання та практичної підготовки,  програма навчання орієнтована на використання сучасних інформаційних технологій.

Навчання на цій спеціальності дає можливість проходити стажування в таких закордонних університетах: університет Саарланда (м. Саарбрюккен, Німеччина), університет Ка`Фоскарі (м. Венеція, Італія), університет Кадіс (м. Кадіс, Іспанія), університет Норд (м. Буде, Норвегія), Академія туризму Анталії (м.Анталія, Туреччина).

Бакалавр з  менеджменту  успішно працює  на таких  посадах: помічник  керівника підприємства, установи та організації; помічник керівника виробничих та інших основних підрозділів; інспектор з кадрів; організатор з персоналу тощо.

ФАКУЛЬТЕТ КОМПЮТЕРНИХ НАУК

Комп’ютерні науки: навчання на цій спеціальності це підготовка фахівців, які володіють знаннями та професійними навичками в галузі інформаційних технологій, здатних застосувати математичні основи, алгоритмічні принципи в моделюванні, проектуванні, розробці та супроводі інформаційних систем і технологій.

Навчання на цій спеціальності  дає можливість проходити стажування в таких закордонних університетах: Університет Ка Фоскарі (Ca’FoscariUniversityofVenice), Державна вища східноєвропейська школа в Перемишлі (ДВСШ) (WyższejSzkołyWschodnioeuropejskiejwPrzemyślu), Поморська Академія в Слупську (AkademiaPomorskawSłupsku), Університет Саарланду (UniversitätdesSaarlandes).

Випускник  цієї спеціальності працює: фахівцем з розробки математичного, інформаційного та програмного забезпечення інформаційних систем, у галузі інформаційних технологій, а також адміністратором баз даних і систем.

Інженерія програмного забезпечення: навчання на цій спеціальності це вивчення сучасних методів та технологій створення високорівневих програмних продуктів, з використанням: об’єктно-орієнтованих принципів проектування і програмування (С/С++, Java/J2EE, C#/.Net), інструментальних засобів та середовищ розроблення (Visual Studio, Eclipce, NetBeans), баз даних, крос-платформного застосування Web-програмування, методів та засобів OLTP, OLAP, Data mining.

Навчання на цій спеціальності дає можливість проходити стажування в таких університетах світу: Університет Ка Фоскарі (Ca’FoscariUniversityofVenice), Державна вища східноєвропейська школа в Перемишлі (ДВСШ) (WyższejSzkołyWschodnioeuropejskiejwPrzemyślu), Поморська Академія в Слупську (AkademiaPomorskawSłupsku), Університет Саарланду (UniversitätdesSaarlandes).

Випускник цієї спеціальності працює:  технічним фахівцем в галузі прикладних наук та техніки, технічним фахівцем галузі обчислювальної техніки, фахівцем з інформаційних технологій, фахівцем з розробки та тестування програмного забезпечення, техніком-програмістом.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …