Перелік кроків з підготовки загального рейтингу студентів

1. Студенти читають на сайті університету (https://chmnu.edu.ua/dokumenti-2/) інструкцію з розрахунку рейтингу студента, та кожен особисто заповнює особисті дані до таблиці 1-3 за переліком критеріїв і підраховуєїх суму. У разі необхідності готує підтверджуючі документи. (Заповнити до 16.01.2017 р. у форму Зведену таблицю рейтингу студентів )

2. Деканат готує зведені таблиці для кожного курсу спеціальності за формою (Виконати 16.01.2017 р.)

3. Дорадник разом із старостою перевіряє та подає данні про досягнення студентів декану та студ. декану, які після перевірки вносяться до загальної відомості. (Виконати до 17.01.2017 р.)

4. Декани готують подання до розгляду стипендіальної комісії.

19.01.2017 – засідання стипендіальної комісії.

Зведена таблиця рейтингу студентів

Положення про розрахунок рейтингу студента для призначення стипендії

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.