Передноворічний показ фільму “Один вдома” у ЧНУ імені Петра Могили

27 грудня 2023 року в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили студенти, викладачі та співробітники з дітьми переглянули культовий новорічний фільм «Один вдома – 1».

Усі повернулися в минуле – згадали себе дітьми, поділилися дитячими спогадами та насолодилися атмосферою святкових свят.

Фільм вразив усіх глядачів своєю гумористичною сюжетною лінією та шаленими пригодами Кевіна Маккалістера. Сміх та аплодисменти студентів наповнили аудиторію, створюючи теплу та дружню атмосферу.

Усі учасники залишили захід із задоволенням та незабутніми враженнями від цього ностальгічного вечора.

Такі ініціативи не тільки допомагають розважити студентів та відпочити від навчання, але й сприяють формуванню спільноти, у якій студенти можуть об’єднуватися заради спільних інтересів та спільних вражень.