Передноворічний флешмоб для школярів та студентів #чекаюнаакадеміюєс

Друзі, команда проєкту Жан Моне «Академія досліджень Європейського Союзу для школярів та студентів» запускає передноворічний святковий флешмоб #чекаюнаакадеміюєс!

Цей рік вийшов по-справжньому нелегким. Дистанційне навчання, карантин, локдаун внесли свої корективи у нашу повсякденність. Але це не привід засмучуватися!

Команда проєкту вирішила розіграти понад 10 цінних подарунків для своїх підписників та підписниць! Це сертифікати на участь в Академії досліджень ЄС для школярів та студентів, брендові сумки, блокноти і багато інших крутих призів!

Флешмоб триматиме з 17 до 27 грудня 2020 року. Участь у флешмобі можуть брати учні 9-11 класів та студенти-бакалаври.

Аби взяти участь у флешмобі, необхідно:

• Зробити святкове Селфі на фоні ялинки, ялинкової іграшки або будь-якого іншого новорічного символу.
  • Викласти фото в Instagram з хештегом #чекаюнаакадеміюЄС з відміткою нашої сторінки @academy_eu (дивись фото в коментарях).
  • Дочекатися 28 грудня!

А ми 28 грудня о 12:00, напередодні Нового року, разом виберемо переможця серед учасників за допомогою рандомайзера!

Чудового передноворічного настрою!

Підбиття підсумків