ПДАТУ та Науковий клуб “SOPHUS” запрошують на Міжнародну науково-практичну конференцію

Подільський Державний Аграрно-Технічний університет та Науковий клуб “SOPHUS” запрошують взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Національне виробництво й економіка в умовах реформування: стан і перспективи інноваційного розвитку та міжрегіональної інтеграції», яка відбудеться 28 жовтня 2016 року. За результатами конференції вийде збірник тез, який буде включено до РИНЦ. Деталі на сайті: http://sophus.at.ua/

Інформаційний лист “Національне виробництво й економіка в умовах реформування: стан і перспективи інноваційного розвитку та міжрегіональної інтеграції”

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики