Павло Шеремета прочитав відкриту лекцію в ЧНУ імені Петра Могили

Сьогодні 14 березня у рамках робочого візиту до Миколаєва в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили прочитав відкриту лекцію екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України та засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, засновник майстерні стратегій «Прорив.in.ua» Павло Шеремета.

У рамках лекції «Співвідповідальність задля прориву»  лектор розповідав про моделі та шляхи розвитку української економіки, аналізував сучасні тенденції та майбутні перспективи. Окремо Павло Шеремета зупинився на негативних явищах в економіці України, зокрема передчасній деіндустріалізації, глобальній конкуренції, популізмі, зниженні частки населення трудового віку, виїзді працездатного населення за кордон.

У ході зустрічі екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України неодноразово демонстрував графіки, озвучував пропорції і прогнозував. Для порівняння наводив приклади із світової економіки та політики. Зрештою, засновник майстерні стратегій «Прорив.in.ua» зауважив, що прориви в економіці не робляться з вихідними. Треба менше відпочивати і більше працювати».

Павло Шеремета виокремив три сили, завдяки яким можливий економічний прорив:

1. Відчуття небезпеки.
  2. Контроль імпульсів.
  3. Нас так просто не здолати: відчуття вищості.

Завершився виступ Павла Шеремети значною кількістю запитань до лектора, гучними оплесками, словами вдячності від слухачів за цікаву та корисну зустріч і фото з поважним гостем на пам’ять.