Павло Шеремета прочитав відкриту лекцію в ЧНУ імені Петра Могили

Сьогодні 14 березня у рамках робочого візиту до Миколаєва в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили прочитав відкриту лекцію екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України та засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, засновник майстерні стратегій «Прорив.in.ua» Павло Шеремета.

У рамках лекції «Співвідповідальність задля прориву»  лектор розповідав про моделі та шляхи розвитку української економіки, аналізував сучасні тенденції та майбутні перспективи. Окремо Павло Шеремета зупинився на негативних явищах в економіці України, зокрема передчасній деіндустріалізації, глобальній конкуренції, популізмі, зниженні частки населення трудового віку, виїзді працездатного населення за кордон.

У ході зустрічі екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України неодноразово демонстрував графіки, озвучував пропорції і прогнозував. Для порівняння наводив приклади із світової економіки та політики. Зрештою, засновник майстерні стратегій «Прорив.in.ua» зауважив, що прориви в економіці не робляться з вихідними. Треба менше відпочивати і більше працювати».

Павло Шеремета виокремив три сили, завдяки яким можливий економічний прорив:

1. Відчуття небезпеки.
  2. Контроль імпульсів.
  3. Нас так просто не здолати: відчуття вищості.

Завершився виступ Павла Шеремети значною кількістю запитань до лектора, гучними оплесками, словами вдячності від слухачів за цікаву та корисну зустріч і фото з поважним гостем на пам’ять.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …