Павло Шеремета прочитав відкриту лекцію в ЧНУ імені Петра Могили

Сьогодні 14 березня у рамках робочого візиту до Миколаєва в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили прочитав відкриту лекцію екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України та засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, засновник майстерні стратегій «Прорив.in.ua» Павло Шеремета.

У рамках лекції «Співвідповідальність задля прориву»  лектор розповідав про моделі та шляхи розвитку української економіки, аналізував сучасні тенденції та майбутні перспективи. Окремо Павло Шеремета зупинився на негативних явищах в економіці України, зокрема передчасній деіндустріалізації, глобальній конкуренції, популізмі, зниженні частки населення трудового віку, виїзді працездатного населення за кордон.

У ході зустрічі екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України неодноразово демонстрував графіки, озвучував пропорції і прогнозував. Для порівняння наводив приклади із світової економіки та політики. Зрештою, засновник майстерні стратегій «Прорив.in.ua» зауважив, що прориви в економіці не робляться з вихідними. Треба менше відпочивати і більше працювати».

Павло Шеремета виокремив три сили, завдяки яким можливий економічний прорив:

1. Відчуття небезпеки.
  2. Контроль імпульсів.
  3. Нас так просто не здолати: відчуття вищості.

Завершився виступ Павла Шеремети значною кількістю запитань до лектора, гучними оплесками, словами вдячності від слухачів за цікаву та корисну зустріч і фото з поважним гостем на пам’ять.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.