Павленко Юрій Олександрович


Доцент б.в.з. (зовнішній сумісник) кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

В 1989 році закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут імені В.Г. Белінського за фахом «вчитель фізичної культури». Тренер-викладач з академічного веслування в СДЮСШОР м. Миколаєва.

З 1989 р. працював вчителем з академічного веслування в училищі олімпійського резерву.

З 2008 року працює у ШВСМ  м. Миколаєва тренером з академічного веслування. В 2004 році підготував чемпіонів світу («4+», чоловіки).

З 2009 рр. по  2011 рр. – брав участь у підготовці збірної команди України. У 2009 р. команда зайняла ІІ місце на Чемпіонаті Європи, у 2010-2011рр. – ІІІ місце.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

В 2004 році – отримав звання Заслуженого тренера України.

Коло наукових інтересів: сучасні методики спортивної підготовки спортсменів з академічного веслування в системі спорту вищих досягнень.

 

Контакти:

Телефон: (0512) 76-55-64

Електронна адреса: u.pavlenko@ukr.net

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …