Партнерство кафедри екології в проведенні ХІІІ Миколаївських міських екологічних читань

27 листопада 2020 р. в режимі «онлайн» відбулись ХІІІ Миколаївські міські екологічні читання.

Кафедра екології вже багато років є співорганізатором проведення цієї конференції, яка стала традиційною та знаковою щорічною подією міста та набула всеукраїнського рівня.

Цей захід об’єднав науковців, практиків, громадських діячів Миколаєва, а також інших міст, які представили доповіді, присвячені інноваційним напрямам екологічного розвитку Миколаєва та інших населених пунктів України.

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили презентувала доповіді та низку публікацій з широкого діапазону екологічної тематики. До збірки матеріалів Читань увійшли тези з висвітлення питань якості поверхневих та підземних вод, виклики, пов’язані з пандемією, проблеми зеленого доброустрою міста та ін.

Професор кафедри екології Олена Мітрясова виступила з доповіддю «Викладання і дослідження безпеки водних ресурсів у практиці реалізації міжнародного проєкту». Було зазначено, що Модуль набирає обертів, і завершальний рік його впровадження передбачає проведення низки семінарів у змішаному форматі (дистанційно та аудиторно), а також літньої школи та круглих столів. Координатор проєкту висловила надія, що виклики пандемії стануть стимулом впровадження інтерактивних дистанційних форм освітницької діяльності, а третій рік реалізації Модуля приверне більшу увагу та зацікавленість з боку представників інших університетів та установ.