«Парковка» для студентів спеціальності «Соціальна робота» в ЧНУ ім. Петра Могили

Кафедра соціальної роботи, педагогіки та управління Інституту державного управління організувала «парковку» для студентів спеціальності «Соціальна робота».

Якщо ви хочете висловити свої ідеї, пропозиції, зауваження чи запитання, залишайте свій лист на «парковці», а викладачі кафедри всі листи прочитають і найбільш цікаві намагатимуться разом реалізувати чи відповісти на них на сторінці кафедри у ФБ.

Чекаємо в ЧНУ ім. Петра Могили!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77