«Парковка» для студентів спеціальності «Соціальна робота» в ЧНУ ім. Петра Могили


Кафедра соціальної роботи, педагогіки та управління Інституту державного управління організувала «парковку» для студентів спеціальності «Соціальна робота».

Якщо ви хочете висловити свої ідеї, пропозиції, зауваження чи запитання, залишайте свій лист на «парковці», а викладачі кафедри всі листи прочитають і найбільш цікаві намагатимуться разом реалізувати чи відповісти на них на сторінці кафедри у ФБ.

Чекаємо в ЧНУ ім. Петра Могили!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …