Пам’ятати, щоб жити: в університеті відбувся вечір пам’яті й скорботи за жертвами Голодомору

Страшна трагедія тричі протягом ХХ століття сколихнула Україну – голодна смерть забрала сотні тисяч і навіть мільйони людей.

Щороку в четверту суботу листопада – у День пам’яті жертв голодоморів – Україна вшановує загиблих українців під час трьох голодоморів: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років.

Викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили не лишилися осторонь та організували вечір пам’яті й скорботи за жертвами цієї страшної трагедії. Захід ініціював Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили на чолі з доктором філологічних наук, професором Тетяною Шестопаловою.

Активну участь у підготовці взяли і студенти Інституту філології.

Напередодні студенти-журналісти відвідали Миколаївський обласний архів, де ознайомилися з матеріалами – документальними свідченнями про голодомор на південних територіях України. Результати своїх досліджень юні журналісти презентували під час вечора пам’яті. Студенти-філологи протягом усього заходу читали вірші українських поетів, присвячені темі голодомору.

Також усім присутнім показали два документальні фільми про голодомор 1932-1933 рр. на Півдні та Сході України.

За словами Тетяни Шестопалової, подібні заходи сьогодні є надзвичайно важливими, оскільки досвід минулого є невід’ємною складовою у побудові майбутнього.

DSC_0223 DSC_0226 DSC_0227 DSC_0234 DSC_0248 DSC_0251

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.