«Пам’ять – це привілея живих»: нарада фахівців із туристичної галузі

22 березня в приміщенні вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулася робоча нарада фахівців галузі туризму, присвячена відкриттю нового туристичного маршруту Миколаївської області

Зустріч відкрила декан економічного факультету Наталя Іщенко, яка підкреслила важливе значення таких зустрічей. Адже робота університету відбувається і за його межами, а туристична галузь як складова економічної розвивається дуже стрімко завдяки підприємцям, громадським діячам та іншим небайдужим особам.

nIc-GEgDbbk

Модератор наради Тетяна Чичкалюк розповіла присутнім ЗМІ про стан розвитку туристичної галузі України в контектсі створення нового туристичного маршруту: похід легендарним шляхом лейтенанта Костянтина Ольшанського.

1ZAQF5tein8

Окрім того, була озвучена важливість зв’язку між минулим і сьогоденням задля створення пішого походу пам’яті, присвяченого невинним жертам, знищеним у селі Богданівка Доманівського району Миколаївської області (під час Другої світової війни у жовтні 1941 року в селі було створено табір знищення і за три місяці було знищено близько 55 тис. євреїв).

jUv96BN4j2U

До слова було запрошено гостей заходу Юрія Решетника, Костянтина Сізова, Дмитра Удовицького, Оксану Руденок, Ганну Ганжул, Руслана Волчецького.

3aRSphrwq_Q

Анонсовано проведення науково-практичної конференції «Богданівські читання» разом із науковцями університетів  Миколаєва.