П’ятничний кінопоказ у ЧНУ імені Петра Могили

1 грудня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся другий кінопоказ.У загальному студентському голосуванні перемогла стрічка «Барбі»

Наразі кінострічка «Барбі» є найкасовішим фільмом, знятим жінкою-режисеркою, а також найкасовішим фільмом, знятим за мотивами іграшок та рекордсменом серед стрічок знятих без IMAX. Тож, не дивно чому студенти ЧНУ імені Петра Могили обрали саме цей феміністичний фільм.

Студенти з усіх факультетів отримали можливість провести п’ятничний вечір із друзями за переглядом цікавого фільму на великому екрані, відволікшись від пар.

Перегляд «Барбі» викликав щирі емоції студентів, змусивши їх сміятись, співпереживати героям та задуматись, щодо сенсу фільму та залишив всіх глядачів задоволеними.

Колектив ЧНУ імені Петра Могили та студенти з нетерпінням чекають наступні кінопокази!