Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова


Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню організовує ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова – політичного психолога, лайф-коуча.

Програма заходу:

– Що таке правильний імідж і навіщо він потрібен.

– Інструменти формування іміджу.

– Робота над іміджем – ресурс особистісного зростання.

– Особливості побудови іміджу у чоловіків і жінок.

– Аналіз іміджу миколаївських і всеукраїнських політиків.

Участь в семінарі є абсолютно безкоштовною.

Чекаємо на вас 23 листопада в аудиторії 4-107 о 15.30!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …