Освітні презентації на тему «Соціальна інклюзія в Україні» для учнів загальноосвітніх закладів Миколаївської області

Протягом лютого-квітня 2019 року викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та громадський активіст Михайло Нелюбов організували та провели освітні презентації на тему «Соціальна інклюзія в Україні» для учнів загальноосвітніх закладів Миколаївської області. Презентації відбулися у с. Вознесенське, с. Велика Солона, смт. Єланець, смт. Доманівка, с. Сухий Єланець та с. Антонівка.

Проект відбувається за підтримки благодійної організації «Право на Щастя», громадської організації «Майстерня добра» та Відділу освіти, преси та культури Посольства США в Україні.