Освітні можливості вересня: гранти


Copernicus-Stipendienprogramm у Німеччині

Copernicus e.V. – це студентське об’єднання, яке кожного семестру надає близько 12 стипендій студентам зі Східної Європи та Центральної Азії. Програма передбачає навчання протягом одного семестру в університеті в Гамбурзі, Мюнхені або Берліні, а також двомісячну практику в одному з німецьких підприємств або в організації.

До участі в програмі запрошують студентів, що вивчають правові, економічні, соціальні та гуманітарні науки. Для участі потрібно володіти німецькою мовою.

Грант: проживання, стипендія, медичне страхування і дорожні витрати

Дедлайн: квітень – 1 вересня; жовтень – 1 березня.

 

CANactions School у сфері містобудування, архітектури та планування

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme за підтримкою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам з України на участь в освітній програмі Creating Homes for Tomorrow CANactions School.

Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної програми або будь-якої комбінації воркшопів): 4 воркшопи – € 1 500; 3 воркшопи – € 1 200; 2 воркшопи – € 900.

Транспортні та будь-які інші витрати, зокрема, проживання, покриває стипендіат. До участі в програмі запрошують випускників та фахівців з галузей архітектури, містобудування і планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціалізацій.

Грант: стипендії, що покривають 75% вартості навчання.

Дедлайн: 2 вересня.

 

Президентська стипендія Університету Вінніпега, Канада

Президентська стипендія від Університету Вінніпега для світових лідерів присуджується іноземним студентам, які вперше вступають на будь-яку програму університету (бакалаврат, магістратура, аспірантура, PACE або ELP). Для кожного рівня навчання університет виділяє 3 стипендії.

Грант: стипендія варіюється від € 3 500 до € 5 000.

Дедлайн: 30 вересня.

 

Fellowship Program in Amsterdam

The Netherlands Education Group організовує короткострокові освітні програми для талановитої молоді.

Fellowship in Amsterdam – це можливість провести 3 місяці в столиці Нідерландів, удосконалюючи свої професійні та особистісні здібності. Під час програми ти працюватимеш над реальними бізнес-кейсами, які стосуються роботи The Netherlands Education Group. Для участі потрібно відправити CV та мотиваційний лист на info@uconsulting.nl

Грант: покриття витрат під час програми.

Дедлайн: відкритий.

 

Стипендіальна програма імені Макса Вебера

Стипендіальна програма імені Макса Вебера – це довгострокова постдокторська програма в галузі соціальних і гуманітарних наук, що проходить в Інституті Європейського університету у Флоренції (Італія).

Програма спрямована на розвиток академічних навичок наукових співробітників, а також надає достатню кількість часу на дослідження.

Грант: стипендія на оплату навчання та проживання.

Дедлайн: 18 жовтня.

 

Гранти від «WikiInvestigation» на проведення антикорупційного розслідування

«WikiInvestigation» оголошує другу хвилю грантів обсягом до €500 на проведення антикорупційних розслідувань. Мета конкурсу – провести розслідування корупційних правопорушень через платформу краудсорсингових розслідувань «WikiInvestigation».

Автор розслідування повинен не просто описати корупційну схему, але й довести її за допомогою зібраних документів. На основі розслідування потрібно написати заяву про вчинення правопорушення до відповідних антикорупційних органів. У результаті другої хвилі конкурсу 25 авторів фахово проведених розслідувань отримають міні-гранти, еквівалентні до суми €500.

За додатковою інформацією звертайся за електронною адресою info@wikiinvestigation.org

Грант: € 500 на проведення розслідування.

Дедлайн: 25 жовтня.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету