Освітні можливості вересня: гранти


Copernicus-Stipendienprogramm у Німеччині

Copernicus e.V. – це студентське об’єднання, яке кожного семестру надає близько 12 стипендій студентам зі Східної Європи та Центральної Азії. Програма передбачає навчання протягом одного семестру в університеті в Гамбурзі, Мюнхені або Берліні, а також двомісячну практику в одному з німецьких підприємств або в організації.

До участі в програмі запрошують студентів, що вивчають правові, економічні, соціальні та гуманітарні науки. Для участі потрібно володіти німецькою мовою.

Грант: проживання, стипендія, медичне страхування і дорожні витрати

Дедлайн: квітень – 1 вересня; жовтень – 1 березня.

 

CANactions School у сфері містобудування, архітектури та планування

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme за підтримкою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам з України на участь в освітній програмі Creating Homes for Tomorrow CANactions School.

Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної програми або будь-якої комбінації воркшопів): 4 воркшопи – € 1 500; 3 воркшопи – € 1 200; 2 воркшопи – € 900.

Транспортні та будь-які інші витрати, зокрема, проживання, покриває стипендіат. До участі в програмі запрошують випускників та фахівців з галузей архітектури, містобудування і планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціалізацій.

Грант: стипендії, що покривають 75% вартості навчання.

Дедлайн: 2 вересня.

 

Президентська стипендія Університету Вінніпега, Канада

Президентська стипендія від Університету Вінніпега для світових лідерів присуджується іноземним студентам, які вперше вступають на будь-яку програму університету (бакалаврат, магістратура, аспірантура, PACE або ELP). Для кожного рівня навчання університет виділяє 3 стипендії.

Грант: стипендія варіюється від € 3 500 до € 5 000.

Дедлайн: 30 вересня.

 

Fellowship Program in Amsterdam

The Netherlands Education Group організовує короткострокові освітні програми для талановитої молоді.

Fellowship in Amsterdam – це можливість провести 3 місяці в столиці Нідерландів, удосконалюючи свої професійні та особистісні здібності. Під час програми ти працюватимеш над реальними бізнес-кейсами, які стосуються роботи The Netherlands Education Group. Для участі потрібно відправити CV та мотиваційний лист на info@uconsulting.nl

Грант: покриття витрат під час програми.

Дедлайн: відкритий.

 

Стипендіальна програма імені Макса Вебера

Стипендіальна програма імені Макса Вебера – це довгострокова постдокторська програма в галузі соціальних і гуманітарних наук, що проходить в Інституті Європейського університету у Флоренції (Італія).

Програма спрямована на розвиток академічних навичок наукових співробітників, а також надає достатню кількість часу на дослідження.

Грант: стипендія на оплату навчання та проживання.

Дедлайн: 18 жовтня.

 

Гранти від «WikiInvestigation» на проведення антикорупційного розслідування

«WikiInvestigation» оголошує другу хвилю грантів обсягом до €500 на проведення антикорупційних розслідувань. Мета конкурсу – провести розслідування корупційних правопорушень через платформу краудсорсингових розслідувань «WikiInvestigation».

Автор розслідування повинен не просто описати корупційну схему, але й довести її за допомогою зібраних документів. На основі розслідування потрібно написати заяву про вчинення правопорушення до відповідних антикорупційних органів. У результаті другої хвилі конкурсу 25 авторів фахово проведених розслідувань отримають міні-гранти, еквівалентні до суми €500.

За додатковою інформацією звертайся за електронною адресою info@wikiinvestigation.org

Грант: € 500 на проведення розслідування.

Дедлайн: 25 жовтня.

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут