Освіта та наука: майбутнім фахівцям медичної галузі

Медицина по істині є найшляхетніша з усіх мистецтв.
                                                                                Гіппократ

Доступність ресурсів Наукової бібліотеки Чорноморського національного університету імені Петра Могили полегшує засвоєння матеріалу студентам Медичного інституту. У зв’язку з цим, ми надаємо можливість ознайомитись з книгами.

У фонді Наукової бібліотеки знаходиться література за фахом, яка розкриває повний аспект знань у сфері медицини та медичної справи. Книги рекомендовано Міністерством охорони здоров’я  як навчальні посібники для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації. Інформація, отримана з джерел бібліотеки підвищує рівень навчання відповідно до вимог освітньо-професійної програми, освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників спеціальності.

НБ ЧНУ ім. Петра Могили створює власні електронні інформаційні ресурси: (сайт Чорноморського національного університету імені Петра Могили    Наука  Наукова бібліотека Електронні ресурси  Власні ресурси    База даних науково-навчальної літератури Медичного Інституту), складає бібліографічні покажчики (сайт Чорноморського національного університету імені Петра Могили  Наука  Наукова бібліотека Електронні ресурси  → Видавнича діяльність  бібліотеки → Викладачам та майбутнім фахівцям медичної галузі).

Оскільки основне завдання нашої бібліотеки вищого навчального закладу є забезпечення навчального процесу і науковоих досліджень, фонд бібліотеки складає матеріал у складі: підручників, посібників; словників та довідков, література з дисциплін навчальної програми Медичного інституту, виданих як в Україні, так і за кордоном.

До вашої уваги представлені книги вітчизняних видавництв: «Медицина» (Київ ВСВ),  «Нова книга» (Вінниця), «Магнолія 2006» (Львів).

Наразі, у Медичному інституті навчаються студенти з України і студенти інших держав.

Тому вже декілька років комплектування фонду літературою медичного напряму ведеться за двома напрямами:

• для українських студентів;
  • для студентів іноземців.

Для цього напрямку купуються найкращі зразки підручників як українською так і англійською мовами.

Завдяки співпраці адміністрації університету та Наукової бібліотеки з провідною консалтинговою­­­ компанією «Dania international», що займається питаннями освіти Індії  за кордоном, фонд бібліотеки збагатився значною кількістю книжок. Представники компанії подарували книги для навчального процесу, що надають можливість іноземним студентам отримати освіту в Україні. До колекції входять: фахові видання, медичні словники англійською, арабською, французькою, латинською мовами.

Для більш детального освоєння матеріалу для іноземних студентів викладачі університету розробили власні видання ЧНУ ім. Петра Могили.

А також нещодавно, фонд бібліотеки Чорноморський національний університет імені Петра Могили поповнився новими книгами, які подарувало видавництво «Нова книга» (Вінниця).

Література з розділу «Медичні науки» нашої бібліотеки – справжня знахідка не тільки для студентів та професорсько-викладацького складу, а й для людей, які цікавляться власним здоров’ям.

Запрошуємо до бібліотеки!