Освіта та наука: майбутнім фахівцям медичної галузі


Медицина по істині є найшляхетніша з усіх мистецтв.
                                                                                Гіппократ

 

Доступність ресурсів Наукової бібліотеки Чорноморського національного університету імені Петра Могили полегшує засвоєння матеріалу студентам Медичного інституту. У зв’язку з цим, ми надаємо можливість ознайомитись з книгами.

У фонді Наукової бібліотеки знаходиться література за фахом, яка розкриває повний аспект знань у сфері медицини та медичної справи. Книги рекомендовано Міністерством охорони здоров’я  як навчальні посібники для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації. Інформація, отримана з джерел бібліотеки підвищує рівень навчання відповідно до вимог освітньо-професійної програми, освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників спеціальності.

НБ ЧНУ ім. Петра Могили створює власні електронні інформаційні ресурси: (сайт Чорноморського національного університету імені Петра Могили    Наука  Наукова бібліотека Електронні ресурси  Власні ресурси    База даних науково-навчальної літератури Медичного Інституту), складає бібліографічні покажчики (сайт Чорноморського національного університету імені Петра Могили  Наука  Наукова бібліотека Електронні ресурси  → Видавнича діяльність  бібліотеки → Викладачам та майбутнім фахівцям медичної галузі).

Оскільки основне завдання нашої бібліотеки вищого навчального закладу є забезпечення навчального процесу і науковоих досліджень, фонд бібліотеки складає матеріал у складі: підручників, посібників; словників та довідков, література з дисциплін навчальної програми Медичного інституту, виданих як в Україні, так і за кордоном.

До вашої уваги представлені книги вітчизняних видавництв: «Медицина» (Київ ВСВ),  «Нова книга» (Вінниця), «Магнолія 2006» (Львів).

Наразі, у Медичному інституті навчаються студенти з України і студенти інших держав.

Тому вже декілька років комплектування фонду літературою медичного напряму ведеться за двома напрямами:

  • для українських студентів;
  • для студентів іноземців.

Для цього напрямку купуються найкращі зразки підручників як українською так і англійською мовами.

Завдяки співпраці адміністрації університету та Наукової бібліотеки з провідною консалтинговою­­­ компанією «Dania international», що займається питаннями освіти Індії  за кордоном, фонд бібліотеки збагатився значною кількістю книжок. Представники компанії подарували книги для навчального процесу, що надають можливість іноземним студентам отримати освіту в Україні. До колекції входять: фахові видання, медичні словники англійською, арабською, французькою, латинською мовами.

Для більш детального освоєння матеріалу для іноземних студентів викладачі університету розробили власні видання ЧНУ ім. Петра Могили.

А також нещодавно, фонд бібліотеки Чорноморський національний університет імені Петра Могили поповнився новими книгами, які подарувало видавництво «Нова книга» (Вінниця).

Література з розділу «Медичні науки» нашої бібліотеки – справжня знахідка не тільки для студентів та професорсько-викладацького складу, а й для людей, які цікавляться власним здоров’ям.

Запрошуємо до бібліотеки!

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …