Особливості вступної кампанії-2019


1 липня в Україні розпочалася вступна кампанія до вищих навчальних закладів: з понеділка вже можна реєструвати електронні кабінети. Початок прийому заяв та документів почнеться пізніше. Крім того, Міністерство освіти і науки України розширило перелік спеціальностей з мінімальним прохідним балом.

Цього року абітурієнтам потрібно готуватися до того, що вступник може подати до вузу сертифікати ЗНО за 2017, 2018 і 2019. Однак оцінка з іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська) повинна бути за 2018 або 2019 рік.

Мінімальний бал на більшість спеціальностей визначатимуть самі університети. Як і минулого року, аби вступити на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія» треба набрати не менше 150 балів з другого і третього конкурсного предмета.

Цього року Міністерство освіти України встановило мінімальний бал 130 на шість спеціальностей: «Право», «Публічне управління і адміністрування», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право», а також на спеціальність «Фармація, промислова фармація» на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня магістра.

Кількість заяв, які можна подавати до вишів, залишається такою: якщо абітурієнт претендує на бюджетні місця, він може подати сім заяв на чотири спеціальності. Для контрактників обмежень немає.

 

Події та оголошення


липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …

Шукаємо менторів для інноваційних стартапів

Проект UNIDO у пошуках наставників для «клінтех»-стартапів – півфіналістів конкурсу Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні». Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, менеджерів вищої ланки, PhD у галузі економіки, менеджменту, бізнесу, інтелектуальної власності, які могли б стати …