Особливості вступної кампанії-2019


1 липня в Україні розпочалася вступна кампанія до вищих навчальних закладів: з понеділка вже можна реєструвати електронні кабінети. Початок прийому заяв та документів почнеться пізніше. Крім того, Міністерство освіти і науки України розширило перелік спеціальностей з мінімальним прохідним балом.

Цього року абітурієнтам потрібно готуватися до того, що вступник може подати до вузу сертифікати ЗНО за 2017, 2018 і 2019. Однак оцінка з іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська) повинна бути за 2018 або 2019 рік.

Мінімальний бал на більшість спеціальностей визначатимуть самі університети. Як і минулого року, аби вступити на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія» треба набрати не менше 150 балів з другого і третього конкурсного предмета.

Цього року Міністерство освіти України встановило мінімальний бал 130 на шість спеціальностей: «Право», «Публічне управління і адміністрування», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право», а також на спеціальність «Фармація, промислова фармація» на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня магістра.

Кількість заяв, які можна подавати до вишів, залишається такою: якщо абітурієнт претендує на бюджетні місця, він може подати сім заяв на чотири спеціальності. Для контрактників обмежень немає.

 

Події та оголошення


листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …

листопада
11
ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

Відкриття XXIІ Всеукраїнської  щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти» присвяченої  Всесвітньому тижню науки відбудеться  11 листопада 2019 року о 14.00  у приміщенні вченої ради. Запрошуються директори інститутів, …

Вболівай за своїх на Спартакіаді серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочались змагання серед студентів університету.  У них беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки. Це щорічна Спартакіада, в якій представлено різні види спорту: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, кросфіт та плавання. …