“Особливості політичного, економічного та безпекового дизайну Європи після Другої світової” – гостьова лекція професора Девіда Реіхарда

13 лютого 2024 року в рамках навчального курсу «Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу: виклики, пов’язані з війною в Україні» відбулася третя лекція викладача та експерта проєкту ESEDEP – Давіда РЕІХАРДА, кандидата наук у галузі міжнародної політики, професора Універитету Коменського в Братиславі (Словаччина), cтаршого викладача Інституту міжнародних відносин ім. Кароля Рибака.

Тема лекційного заняття – “Особливості політичного, економічного та безпекового дизайну Європи після Другої світової”.

Девід Реіхард детально розповів студентам про аспекти європейської інтеграції від кінця Першої та Другої світових воєн до 1993 року, початку Європейського Союзу.

Лектор детально зупинився на огляді політико-економічного Союзу Бенілюкс, Панєвропейського руху та Бріан меморандуму. Окреслив вплив Світової економічної депресії на розвиток Європи та п’ять основних загроз безпеці Європи в 30х роках. Також, учасники зустрічі розглянули історію формування Європи по роках.

Дякуємо професору Девіду Рейхарду за цікаву зустріч.

Відкрита лекція відбулася в межах Модулю Жана Моне ESEDEP.