“Особистісна конкурентоспроможність”: тест для студентів 4-6 курсів


Короткий тест “Особистісна конкурентоспроможність” для студентів 4-6 курсів

Шановні студенти 4-6 курсів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могилипропонує заповнити google-форму, пройти короткий тест “Особистісна конкурентоспроможність” і отримати індивідуальні результати / на особистий e-mail.

Ті, хто ще не проходив опитування, скористайтесь пропозицією!

Вивчайте себе, розвивайтесь, удосконалюйтесь (час не стоїть на місці, цінуйте цей важливий ресурс і використовуйте наповну)!

Посилання.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …