Основні принципи поселення та проживання в гуртожитках ЧНУ імені Петра Могили


Принципи заселення студентів до гуртожитків ЧНУ імені Петра Могили регламентуються положенням про порядок поселення та проживання в гуртожитках ЧНУ імені Петра Могили, Конституцією та законами України.

У першу чергу до гуртожитку заселяються студенти 1-го курсу. Підставою для поселення іногороднього студента 1-го року навчання до гуртожитку є його заява та реєстрація студента за місцем проживання за межами м. Миколаєва.

Поселення студентів 2-4 та 5-6 курсів здійснюється за наявності вільних місць у гуртожитках Університету на навчальний рік після поселення студентів першого року.

Під час поселення студентів І-го року навчання право на першочергове поселення до гуртожитків за рішенням комісії університету з поселення надається:

 1. студентам-інвалідам;
 2. студентам з багатодітних родин (троє і більше дітей);
 3. студентам, у яких один з батьків помер (загинув);
 4. студентам з малозабезпечених сімей;
 5. студентам, які мешкають у віддалених районах та гірській місцевості України.

На вакантні місця відповідно до рейтингу, який вираховується з урахуванням успішності, наукової та методичної роботи, громадської діяльності та участі у культурній і спортивно-масовій роботі, студенти отримують направлення.

Рейтинговий список студентів на поселення необхідно формувати у такому порядку:

 1. пільгові категорії;
 2. особи, що мають право на першочергове зарахування;
 3. особи за рейтингом.

обкладинка і в текст.jpg

 

Порядок поселення до гуртожитків студентів 1–го року навчання

Робота комісії з поселення до гуртожитку розпочинається з 15 серпня кожного року. Для поселення необхідно прибути до гуртожитку в день отримання дозволу на поселення. Також потрібно:

 1. Отримати у комісії університету з поселення направлення на поселення.

2.Студенти-військовозобов’язані повинні стати на військовий облік у військово-мобілізаційному відділі.

 1. Студент повинен укласти Договір на проживання в гуртожитку та ознайомитися (під підпис) з Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку та Правилами техніки безпеки.

Порядок поселення до гуртожитків студентів 2-4 та 5-6 року навчання

Студенти 2-4 та 5-6 курсів до гуртожитку є його особиста письмова заява на ім’я голови комісії університету з поселення та постійна реєстрація студента за межами м. Миколаєва. Також їм потрібно:

 1. На підставі паспорта та обхідного листа отримати у голови комісії університету з поселення направлення на поселення.
 2. У гуртожитку укласти Договір на проживання у гуртожитку, ознайомитися (під підпис) з Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках ЧНУ імені Петра Могили, Правилами пожежної безпеки та сплатити за проживання не менше ніж на місяць вперед.

Ціни в усіх гуртожитках ЧНУ однакові: 400 грн в кімнатах на три особи та 440 в кімнатах на одну і дві. Оплата здійснюється посеместрово.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут