Основні принципи поселення та проживання в гуртожитках ЧНУ імені Петра Могили

Принципи заселення студентів до гуртожитків ЧНУ імені Петра Могили регламентуються положенням про порядок поселення та проживання в гуртожитках ЧНУ імені Петра Могили, Конституцією та законами України.

У першу чергу до гуртожитку заселяються студенти 1-го курсу. Підставою для поселення іногороднього студента 1-го року навчання до гуртожитку є його заява та реєстрація студента за місцем проживання за межами м. Миколаєва.

Поселення студентів 2-4 та 5-6 курсів здійснюється за наявності вільних місць у гуртожитках Університету на навчальний рік після поселення студентів першого року.

Під час поселення студентів І-го року навчання право на першочергове поселення до гуртожитків за рішенням комісії університету з поселення надається:

1. студентам-інвалідам;
  2. студентам з багатодітних родин (троє і більше дітей);
  3. студентам, у яких один з батьків помер (загинув);
  4. студентам з малозабезпечених сімей;
  5. студентам, які мешкають у віддалених районах та гірській місцевості України.

На вакантні місця відповідно до рейтингу, який вираховується з урахуванням успішності, наукової та методичної роботи, громадської діяльності та участі у культурній і спортивно-масовій роботі, студенти отримують направлення.

Рейтинговий список студентів на поселення необхідно формувати у такому порядку:

1. пільгові категорії;
  2. особи, що мають право на першочергове зарахування;
  3. особи за рейтингом.

обкладинка і в текст.jpg

Порядок поселення до гуртожитків студентів 1–го року навчання

Робота комісії з поселення до гуртожитку розпочинається з 15 серпня кожного року. Для поселення необхідно прибути до гуртожитку в день отримання дозволу на поселення. Також потрібно:

1. Отримати у комісії університету з поселення направлення на поселення.

2.Студенти-військовозобов’язані повинні стати на військовий облік у військово-мобілізаційному відділі.

1. Студент повинен укласти Договір на проживання в гуртожитку та ознайомитися (під підпис) з Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку та Правилами техніки безпеки.

Порядок поселення до гуртожитків студентів 2-4 та 5-6 року навчання

Студенти 2-4 та 5-6 курсів до гуртожитку є його особиста письмова заява на ім’я голови комісії університету з поселення та постійна реєстрація студента за межами м. Миколаєва. Також їм потрібно:

1. На підставі паспорта та обхідного листа отримати у голови комісії університету з поселення направлення на поселення.
  2. У гуртожитку укласти Договір на проживання у гуртожитку, ознайомитися (під підпис) з Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках ЧНУ імені Петра Могили, Правилами пожежної безпеки та сплатити за проживання не менше ніж на місяць вперед.

Ціни в усіх гуртожитках ЧНУ однакові: 400 грн в кімнатах на три особи та 440 в кімнатах на одну і дві. Оплата здійснюється посеместрово.