Організовуються літні мовні курси в Болгарії

Шановні студенти! Організовуються літні мовні курси в Болгарії!

Метою навчальної поїздки є вивчення мови, культури та традицій Болгарії. Програма складається з лекцій та заходів, які пов’язані з ознайомленням учасників програми з болгарською культурою (екскурсії, відвідування музеїв тощо).

Керівником навчальних поїздок до Болгарії є викладач болгарської мови кафедри української філології, теорії та історії літератури в ЧНУ ім. Петра Могили Ольга Колот.

Нагадуємо, що навчальні поїздки до різних міст Болгарії (Софія, Варна, Габрово) здійснюються кожного літа.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили