Опубліковано рейтинг спеціальностей за кількістю поданих заяв по Україні

Інформаційною системою  «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг спеціальностей за кількістю поданих абітурієнтами заяв на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання.

Відповідно до даних інформаційної системи, найбільша кількість абітурієнтів подали заяви на спеціальності галузі «Управління та адміністрування» (135 090 заяв), «Інформаційні технології» (115 228) та «Гуманітарні науки» (88 103).

На спеціальність галузі «Освіта та педагогіка» вже подано більше 75 тисяч заяв, на спеціальність «Соціальні та поведінкові науки» – майже 72 тисячі.

Найменше заяв подано на спеціальності галузей знань «Біологія» (4770), «Воєнні науки, національна безпека та безпека державного кордону» (756 заяв) та «Богослов’я» (220 заяв).

Ознайомитись із рейтингом спеціальностей можна за посиланням.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики