Опубліковано перші рейтингові списки вступників

З метою оперативного інформування вступників, батьків та громадськості про конкурсну ситуацію у вишах, Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» розпочала публікацію перших рейтингових списків вступників, які подають заяви до закладів вищої освіти.

Оновлення системи відбуватиметься тричі на добу. Станом на ранок 11 липня до навчальних закладів вже подано 343 тисячі заяв від вступників.

Абітурієнти, які вступають до вишів на базі повної загальної середньої освіти, подали більше 160 тисяч заяв. Вступники, які вступають до вишів після отримання базової загальної середньої освіти (9 клас) подали близько 150 тисяч заяв.

Загалом Вступ.ОСВІТА.UA надає інформацію про більше ніж 78 тисяч конкурсних пропозицій від всіх закладів вищої освіти України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Зокрема, на сайті доступна інформація про конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо.

Окрім того, на сайті розміщена актуальна контактна інформація закладів освіти, а також файли з умовами прийому до кожного закладу вищої освіти.

Також онлайн-платформа надає доступ до статистичної інформації вступної кампанії 2018 року, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватися та оцінити можливості вступу на бюджет на ту чи іншу спеціальність кожного закладу освіти.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році